بیانیه حفظ حریم خصوصی

در این بیانیه شرح داده می شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این تارنما دریافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می شود.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم خصوصی استانداری یزد مطلع شوید.

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از تارنما به کار گرفته می‌شود.

این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد:

  • اطلاعات هویتی مانند: نام و نام خانوادگی،کدملی، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد
  • اطلاعات نرم افزاری مانند: سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده

چگونگی بهره برداری از اطلاعات

استانداری یزد به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :

  • ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
  • استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
  • ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

امنیت اطلاعات

تارنمای استانداری یزد از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین و سرعت بیشتر اتصال استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور پرتال بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد.

 

مالکیت معنوی و حق انتشار

این تارنما و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تحت مالکیت معنوی استانداری یزد می‌باشد. هرگونه کپی­برداری، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است.

هیچ نام،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در تارنما وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به استانداری یزد یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این شرکت می باشد.

ممکن است پیوندهایی به تارنماهایی غیر از تارنمای استانداری یزد وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی این شرکت محتوای آن تارنماها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن تارنماها باید رجوع شود.

استانداری یزد اطلاعات شخصی و هویتی را که شما فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به تارنمایی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی، مانند پروتکل SSL محافظت می‌شود. این شرکت  اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.