اخبار


یکصد و سی‌ و پنجمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 04 23
در این ستاد ضمن بررسی مشکلات دو واحد تولیدی و معدنی استان یزد، گزارشی از مشکلات صادرات غیر نفتی واحدهای تولیدی استان توسط مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری ارائه شد.
شاه‌حسینی در کارگروه توسعه صادرات استان مطرح کرد؛

یزد قابلیت تبدیل به الگوی تولید و صادرات در کشور را دارد

2024 04 22
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: به جز بهره‌مندی از فرصت‌های بزرگ قاره آفریقا، می‌توانیم با حضور در این کشورها اقتصاد استان و حتی کشور را تقویت کنیم.

جلسه هماهنگی برگزاری مجمع سرمایه‌گذاری سهام عدالت یزد برگزار شد

2024 04 22
جلسه بررسی روند اجرایی و هماهنگی برگزاری مجمع‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت یزد در محل دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی  استانداری یزد برگزار شد.

یکصد و دومین جلسه کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 04 21
مشکلات هفت واحد تولیدی و معدنی استان یزد در کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بررسی شد.

ستاد سهام؛ ابتکار یزد برای تحقق شعار سال

2024 04 20
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: ستاد سیاست‌گذاری هماهنگی اقتصاد مردمی استان یزد (سهام) با اقدام ابتکاری یزد برای مشارکت بیشتر مردم و همچنین عملی کردن شعار سال راه‌اندازی شد.

مشکلات شرکت‌‌ تعاونی گلخانه‌داران استان یزد بررسی شد

2024 04 20
مشکلات یکی از شرکت‌‌های تعاونی گلخانه‌داران استان در جلسه‌ای با حضور معاون اقتصادی استاندار یزد و اعضای هیئت‌مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان بررسی شد.

شورای راهبری ستاد سهام برگزار شد

2024 04 20
شورای راهبری ستاد سهام با محوریت تحقق شعار سال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و اعضای کارگروه ستاد برگزار شد.

بررسی مشکلات مجموعه اتحادیه تعاونی‌های نساجان شهرستان یزد

2024 04 20
مشکلات مجموعه اتحادیه تعاونی‌های نساجان شهرستان یزد  با حضور شاه‌حسینی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزارشد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

اقدام خوبی در تقویت زیرساخت‌های حوزه آموزش‌وپرورش یزد انجام شده است

2024 04 18
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد تقویت حوزه آموزش‌وپرورش را یکی از نیازهای مهم استان دانست و گفت: اقدام خوبی در تقویت زیرساخت‌های حوزه آموزش‌وپرورش استان توسط صنایع انجام شده است.

بررسی مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه فرش

2024 04 17
مدیرعاملان شرکت ستاره کویر یزد در جلسه‌ای با معاون اقتصادی استاندار یزد به بررسی مسائل و مشکلات خود در این صنعت پرداختند.

خودکفایی استان یزد در تولید گوشت مرغ

2024 04 17
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از قیمت 79 هزار تومانی گوشت مرغ در استان خبر داد و گفت: استان یزد یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشت مرغ در کشور است.

بررسی مشکلات انجمن آجر و فرآورده های نسوز استان یزد

2024 04 17
جلسه‌ای با حضور معاون اقتصادی استاندار یزد و اعضای انجمن آجر و فرآورده‌های نسوز استان برای بررسی مشکلات و موانع صنعت آجر برگزار شد.
معاون اقتصادی استاندار یزد: 

اجرای مصوبات کارگروه تسهیل را با جدیت پیگیری می‌کنیم

2024 04 15
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را با حساسیت پیگیری می‌کنیم و مصوبه اجرا نشده را از هیچ دستگاهی نمی‌پذیریم.

مشکلات واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی رسیدگی شد

2024 04 14
مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد رسیدگی شد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

استان یزد حضور قوی در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۴ خواهد داشت

2024 04 14
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری گفت: با برنامه ریزی و حضور فعال در  نمایشگاه ایران اکسپو، توانمندی تمام واحدهای تجاری و تولیدی در همه حوزه‌ها استان را  می‌توان به نمایش گذاشت.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

حمایت از تولید در کنار حفظ محیط‌ زیست در استان الزامی است

2024 04 14
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به اهمیت تولید گفت: دغدغه ما از جنس تولید است. با تولیدی موافقیم که سلامت‌محور بوده و امنیت خاطر و سلامت عمومی را به مخاطره نیندازد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

تعامل دولت و قوه قضائیه در یزد روند مثبتی دارد

2024 04 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به اینکه دولت و قوه قضائیه در یزد تعامل بسیار خوبی دارند گفت: عملکرد ستاد استانی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در یزد قابل‌تقدیر است.
معاون اقتصادی استاندار یزد بیان کرد:

ارتقا و توسعه بازارهای موجود صادراتی استان با برگزاری ایران اکسپو ۲۰۲۴

2024 04 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد هدف حضور استان در نمایشگاه ایران اکسپو را  ارتقا و توسعه بازارهای موجود صادراتی استان دانست.

معاون استاندار یزد از توجه ویژه یزدتایر به اشتغالزایی پایدار قدردانی کرد

2024 04 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، یزد تایر را از پیشران های صنعت استان نام برد و گفت: این واحد صنعتی با مدیریت خوب نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار داشته است.
معاون اقتصادی استانداری یزد:

طرح بورسیه شغلی دانشجویان سرمایه‌گذاری با ارزشی برای صنعت است

2024 04 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به اهمیت طرح بورسیه شغلی دانشجویان در صنعت، گفت: این طرح سبب افزایش انگیزه برای مستعدان می‌شود و سرمایه‌گذاری با ارزشی برای صنعت است.

پاسخگویی مستقیم معاون اقتصادی استاندار یزد به اقشار مختلف مردم در روز یکشنبه

2024 04 07
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت حل مسائل و دغدغه های آن ها را صادر کرد.

حمایت دستگاه اقتصادی استان از طرح‌های توسعه‌ای شرکت سنگ آهن بافق

2024 04 07
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به همراه مدیران شرکت سنگ آهن بافق با معاون اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در خصوص طرح‌های توسعه‌ای این شرکت دیدار و گفتگو کردند.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد:

نرخ گوشت در استان یزد براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار اعلام می‌شود

2024 04 07
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: قیمت گوشت گوسفند در یزد از ۵۵۰ تا ۵۸۰ هزار تومان بوده و قیمت بیش از این بازه تخلف است.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان یزد در نمایشگاه‌های ایران اکسپو معرفی می‌شود

2024 04 06
معاون اقتصادی استاندار یزد برگزاری نمایشگاه‌ ایران اکسپو را مهمترین فرصت در معرفی توانمندی صادرات و سرمایه‌گذاری دانست و گفت: باید از این ظرفیت در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان یزد استفاده شود.

بازدید معاون اقتصادی استاندار از شرکت‌ سعادت نساجان

2024 04 05
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد ضمن بازدید از شرکت‌ سعادت نساجان یزد با مدیران این شرکت‌ دیدار و گفت‌وگو کرد.

تقویت سکوهای تنظیم بازار یزد؛ شرط کنترل نوسانی قیمت کالا

2024 04 03
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: تقویت سکوهای تنظیم بازار استان در کنترل نوسانی قیمت کالاها امری ضروری است.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

رویکرد کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک در راستای رونق فعالیت‌های توسعه‌ای و تولیدی است

2024 04 02
معاون اقتصادی استاندار یزد گفت: رویکرد کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک رفع مشکلات واحدهای صنعتی با حفظ تمام جوانب زیست محیطی و کمک به رونق فعالیت‌های توسعه‌ای و تولیدی و ایجاد اشتغال است.

بازدید معاون اقتصادی استاندار یزد از محل احداث مجموعه ورزشی آرسیس

2024 03 30
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از مجموعه چندمنظوره ورزشی آرسیس بازدید کرد.

تقویت و تمرکز استان یزد بر تولید و رفع موانع تولید

2024 03 28
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: تسهیلگری در حوزه تولید و تمرکز بر روی موانع تولید، اولویت اصلی تیم اقتصادی استان یزد در سال جدید است.

بازدید معاون استاندار یزد از جشنواره پاتوق روستای شمسی رستاق

2024 03 28
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به همراه هیئت همراه از نهمین جشنواره پویای نوروزی پاتوق روستای هدف گردشگری شمسی از توابع شهرستان اشکذر بازدید کردند.

توزیع گسترده گوشت منجمد و گرم وارداتی گوسفندی در بازار یزد

2024 03 27
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از توزیع گسترده گوشت منجمد و گرم وارداتی گوسفندی در سکوهای تنظیم بازار یزد خبر داد و گفت: در روزهای آتی حجم گسترده‌ای از این گوشت برای تنظیم‌گری بازار در سکوهای تنظیم بازار استان توزیع خواهد شد.

روستای فهرج یزد به روستای هدف گردشگری تبدیل می‌شود

2024 03 27
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در نشست با جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی استان از انتخاب روستای فهرج به‌عنوان روستای هدف گردشگری خبر داد.

تاکید معاون استاندار یزد مبنی بر افزایش نقش‌آفرینی تعاونی‌ها در استان یزد

2024 03 26
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد بر افزایش نقش‌آفرینی تعاونی‌ها در استان یزد تاکید کرد و گفت: مجموعه‌های تعاونی در استان تجربیات بسیار خوب و موفقی در استفاده از سرمایه‌های خرد مردم در اقتصاد دارد.

تداوم روند نزولی تورم ماهانه در استان یزد/ تورم ماهانه اسفند 1.5 درصد شد

2024 03 23
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد  گفت: تورم ماهانه استان یزد نیز از تابستان روند کاهشی در پیش گرفته و در دی‌ماه 2.1 و بهمن‌ماه به 1 درصد رسیده که این رقم در اسفند با 5 دهم درصد افزایش به 1.5 درصد رسیده است.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

دولت برای مردمی‌سازی اقتصاد پای‌کار است‌

2024 03 21
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد  با بیان اینکه دولت برای مردمی‌سازی اقتصاد باقوت پای‌کار آمد‌‌، گفت: دولت با برداشتن موانع در جهت مردمی‌سازی اقتصاد و ایفای نقش مردم در این زمینه فعالیت خواهد کرد.

توزیع میوه شب عید از 26 اسفند

2024 03 16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: از 26 اسفند ماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز می‌شود.

ذخیره‌سازی 30 تن خرما تنظیم بازار شب عید در استان یزد

2024 03 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: باتوجه‌به تقارن عید نوروز و ماه رمضان، در راستای تنظیم بازار بیش از یک هزار تن برنج و 30 تن خرما برای توزیع در این ایام اختصاص‌داده‌شده است.

یکصد و سی‌ و دومین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 03 12
مشکلات ۹ واحد تولیدی و معدنی استان یزد در ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بررسی شد.

تقدیر رئیس کمیته امداد کشور از استاندار و معاون اقتصادی استاندار یزد برای کاهش نرخ بیکاری استان

2024 03 10
مراسم جشن ملی توانمندسازی یک‌صد هزار مددجوی کمیته امداد با حضور مسئولان استانی همزمان با سراسر کشور به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد.

نشست بررسی مسائل واحدهای صنعتی استان یزد

2024 03 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در نشست با مدیرعاملان دو واحد صنعتی استان به بررسی مسائل و دغدغه آنان پرداخت.

معرفی استاندار یزد به‌عنوان استاندار برتر در حوزه عملکرد تبصره 18 / لوح تقدیر استاندار یزد به نیابت از او به معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استاندار اهدا شد

2024 03 09
در مراسم تقدیر از دستگاه‌های برتر عملکرد تبصره ۱۸ قانون بودجه کشور، مهران فاطمی؛ استاندار یزد به‌عنوان استاندار برتر در حوزه عملکرد تبصره 18 معرفی شد.

قیمت شیرینی شب عید گران نمی‌شود

2024 03 06
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: در صورت ثبات قیمت مواد اولیه نرخ شیرینی برای شب عید تغییری نخواهد داشت.

بیش ۱ میلیون سرباز تحت پوشش مهارت‌های عمومی و تخصصی هستند

2024 03 06
فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی گفت: در مدت چهار سال و نیم گذشته یک میلیون و چهار صد و پنجاه هزار نفر از سربازان تحت پوشش مهارت‌های عمومی و تخصصی قرار گرفته‌اند.

همایش گزینشگران استان یزد برگزار شد

2024 03 05
همایش گزینشگران و کارگزاران گزینش استان یزد با حضور گزینشگران دستگاه ها و ادارات دولتی ( از جمله استانداری ، علوم پزشکی و ... ) در تالار فرهنگ و هنر فولاد آلیاژی ایران برگزار شد.

بررسی ۶ دستور کار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد

2024 03 05
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزار و ۶ دستور کار در این جلسه  مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی و تعیین تکلیف ۲۵ پرونده در کمیسیون طرح‌های غیر کشاورزی

2024 03 05
نشست کمیسیون طرح های غیر کشاورزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، در محل سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.

آمادگی یزد برای میزبان سفرای عضو مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیایی

2024 03 04
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از برگزاری جلسه‌ فشرده‌ای برای فراهم‌شدن مقدمات سفر ۱۴ نفر از سفرا و نمایندگان کشور‌های عضو مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیایی مهمان یزد خبر داد.

دولت از مسائل تولیدکنندگان و صنعتگران غافل نیست

2024 03 03
معاون هماهنگی امور اقتصادی ‌و گردشگری استانداری یزد گفت: دولت تلاش می‌كند تا مشکلات بخش تولید، صادرکنندگان و صنعتگران را به حداقل کاهش دهد.

تجمع اعضای ستادهای انتخاباتی در فرمانداری‌ها ممنوع است

2024 03 01
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: هرگونه تجمع اعضای ستادهای انتخاباتی و طرف‌داران نامزدها در محل فرمانداری‌ها ممنوع است.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد:

انتخابات با کمترین چالش در برگزاری پشت سر گذاشته می‌شود

2024 03 01
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه تخلفات انتخاباتی یزد کم و با تاثیرپایین بوده گفت: کمترین آسیب و چالش ممکن را در برگزاری انتخابات داشتیم.

مردم رأی‌دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند

2024 03 01
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: مردم در اولین ساعات ممکن رأی خود را در صندوق‌ها بیندازند که در پایان ساعات اخذ رأی با شلوغی و ازدحام شعب اخذ رأی مواجه نشوند.

مردم تخلفات انتخابات را به هیئت‌های نظارت گزارش کنند

2024 02 29
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی مراتب را به هیئت‌های نظارت اطلاع‌رسانی کنند.

چهارهزار فروشگاه در استان یزد به سیستم کالابرگ الکترونیکی متصل است

2024 02 29
در استان یزد بیش از چهارهزار فروشگاه زنجیره‌ای و خرد برای استفاده خانوارهای بی‌بضاعت به سیستم کالابرگ الکترونیکی مجهز هستند.

925 بازرس و سربازرس انتخابات در استان یزد آموزش دیدند

2024 02 28
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: در انتخابات ۱۱ اسفند، 867 بازرس مجرب و توانمند فعالیت دارند و 14 بازرس ویژه و 58 سربازرس نیز بر روند اجرای انتخابات نظارت دارند.

اختصاص 867 شعبه اخذ رای در حوزه های انتخابیه استان یزد

2024 02 28
رئیس هیئت بازرسی استان یزد گفت: 867 شعبه اخذ رای برای مجموع حوزه‌های انتخابیه استان یزد در نظر گرفته شده است.

برگزاری نشست بررسی مشکلات انجمن کاشی و سرامیک استان یزد

2024 02 27
نشست بررسی مسائل‌ و دغدغه‌های انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک استان یزد باحضور معاون اقتصادی استاندار یزد و اعضای این انجمن برگزار شد.

یکصد و سی‌امین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 02 27
مشکلات هفت واحد تولیدی استان یزد در ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به ریاست رئیس کل دادگستری استان بررسی شد.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد اعلام کرد؛

استقرار 349 شعبه صندوق اخذ رأی در شهرستان یزد

2024 02 25
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد در روز میلاد حضرت مهدی (عج) و نیمه شعبان از ستاد انتخابات شهرستان‌ یزد بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این ستاد قرار گرفت.

نشست بررسی مسائل و مشکلات انجمن سازه‌های فولادی خانه صمت استان یزد برگزار شد

2024 02 24
نشست بررسی مسائل و مشکلات انجمن سازه‌های فولادی خانه صمت استان یزد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری و اعضای هیئت‌مدیره این انجمن در محل دفتر این معاونت برگزار شد.

جلسه کارگروه رصد و پایش وضعیت آرد و نان کشور برگزار شد

2024 02 22
جلسه کارگروه رصد و پایش وضعیت آرد و نان کشور به ریاست معاون امور اقتصادی وزیر کشور و اعضای این کارگروه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

همایش تقدیر از سفیران قرض‌الحسنه استان یزد برگزار شد

2024 02 22
همایش تقدیر از سفیران قرض‌الحسنه استان یزد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
رئیس کمیته بازرسی انتخابات استان یزد :

صیانت از آرا مردم از وظایف اصلی بازرسان انتخابات است

2024 02 22
محمدعلی شاه‌حسینی در نشست خبری با خبرنگاران استان، گفت:صیانت از آرا مردم  از وظایف اصلی بازرسان انتخابات است و تا کنون هیچگونه تخلفی گزارش نشده است.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

مشکلی برای تأمین گوشت و کالاهای اساسی شب عید و ماه رمضان نداریم

2024 02 21
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: گوشت قرمز، گوشت مرغ، کالاهای اساسی و میوه شب عید، ایام نوروز و ماه مبارک رمضان استان یزد تأمین است و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد:

فضای مجازی می‌تواند موتور محرک انتخابات استان باشد

2024 02 20
 رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: فضای مجازی در آستانه انتخابات می‌تواند موتور محرک باشد تا مشکلات جبران‌ناپذیری رخ ندهد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی از قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در یزد است

2024 02 20
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از سرمایه‌گذاری مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور در طرح‌های مختلف استان خبر داد و گفت: در این راستا تفاهم‌نامه‌ای در حوزه‌های مختلف منعقد خواهد شد.

بررسی 4 دستور کار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد

2024 02 19
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزار و 4 دستور کار در این جلسه  مورد بررسی قرار گرفت.
معاون اقتصادی استاندار یزد خبر داد؛

را‌ه‌اندازی بزرگ‌ترین فروشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی استان

2024 02 19
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: بزرگ‌ترین فروشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی استان توسط گروه پیشگامان کویر یزد راه‌اندازی می‌شود.

معرفی استاندار یزد به عنوان رییس برتر شورای فن بازار منطقه‌ای/ لوح تقدیر استاندار یزد به نیابت از او به معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استاندار اهدا شد

2024 02 19
در اولین همایش تجارت فناوری، مهران فاطمی؛ استاندار یزد به عنوان رییس برتر شورای فن بازار منطقه‌ای معرفی شد.

آخرین وضعیت تأمین اقلام اساسی در بازار یزد بررسی شد

2024 02 18
جلسه کمیته تخصصی تنظیم بازار استان به ریاست مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و باهدف بررسی آخرین وضعیت تأمین اقلام و کالاهای اساسی برگزار شد.

بازدید شاه‌حسینی از کارخانه کاشی خاطره اردکان

2024 02 18
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در آخرین برنامه سفر یک‌روزه خود به شهرستان اردکان، از کارخانه کاشی وسرامیک خاطره اردکان بازدید کرد.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد:

امانتدار رأی و اعتماد مردم هستیم

2024 02 17
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: ما خود را مکلف می‌داند که امانت‌دار آرا و نظرات مردم باشیم و بدون جانب‌داری از آرا مردم صیانت و حفاظت کنیم.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

سکوهای تنظیم بازار نیازهای مردم را به حداقل می‌رساند

2024 02 17
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان اردکان از ۳ سکوی تنظیم بازار این شهرستان بازدید و از عملکرد این سکوها و شیوه قیمت‌گذاری اجناس مطلع شد.

توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی در بخش اقتصادی و گردشگری اردکان در دستور کار است

2024 02 17
معاون اقتصادی استاندار یزد با حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اردکان، ضمن گفتگو با فعالین اقتصادی و گردشگری اردکان، از برخی مشکلات آنان مطلع شد.

مجتمع گردشگری «نیر زیبای من» آماده پذیرایی از گردشگران

2024 02 15
مجتمع گردشگری و بوم‌گردی نیر زیبای من با مساحت ۱۵۰ هزار متر و با سرمایه‌گذاری صد و پنجاه میلیاردتومانی آمده پذیرایی از گردشگران است.

در نشست ۳ ساعته معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ها چه گذشت؟

2024 02 14
معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ها برنامه‌های چندوجهی مبتنی بر مشارکت حداکثری مردم و افزایش مشارکت فعالین بخش‌های اقتصادی در انتخابات در نشست ویدئوکنفرانسی ارائه دادند.
به ریاست معاون اقتصادی وزارت کشور برگزار شد؛

نشست ویدئوکنفرانسی معاونین اقتصادی استانداری‌ها درباره انتخابات

2024 02 13
موضوع حماسه سیاسی انتخابات در نشست ویدئوکنفرانسی با حضور معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ها و مدیران کل حوزه اقتصادی استان‌ها موردبحث و بررسی قرار گرفت.

آبادیران؛ قرار شرکت‌های دانش‌بنیان برای توسعه مناطق محروم

2024 02 12
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: اولین دوره نمایشگاه توانمندی‌های زیست‌بوم نوآوری و فناوری برای آبادانی یزد (آبادیران) از 25 تا 27 بهمن‌ماه در محل کارخانه نوآوری درخشان برگزار می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد:

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳۱ پروژه در شهرستان اشکذر

2024 02 11
در آئینی هم‌زمان با دهه مبارک فجر و عید انقلاب، ۳۱ طرح‌  با اعتباری بالغ بر ۹۶۰۰۰ میلیارد ریال در شهرستان اشکذر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به بهره‌برداری رسید.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

زیرساخت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی در استان فراهم است

2024 02 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: زیرساخت‌های حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان فراهم بوده و مسئولان نیز حمایت‌های جدی در این زمینه انجام می‌دهند.

اعطای تسهیلات تبصره 18 برای افزایش اشتغالزایی

2024 02 07
باتوجه‌به ضرورت ایجاد هماهنگی در راستای اجرای مؤثر برنامه‌های اشتغال و تسریع در جذب منابع جزء 3 بند ب تبصره 18 قانون بودجه 1402  کل کشور جلسه‌ای به این منظور تشکیل شد.

رفع مشکل قالی‌بافان یزدی به تاروپود صادرات فرش دستباف گره‌خورده

2024 02 07
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: فرش دستباف یزد یکی از نمادهای استان است که متأسفانه مورد کم‌توجهی قرار گرفته و کم‌کم در حال فراموشی است.

برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف یزد

2024 02 07
هفدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف یزد در محل  شهرک نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد در حال برگزاری است.

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۰ پروژه در مهریز

2024 02 07
 هم‌زمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ۶۰ طرح‌  با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان در مهریز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از ۳ پروژه در شهرستان بافق همزمان با دهه فجر

2024 02 05
آیین افتتاح ۳ پروژه در شهرستان بافق همزمان با دهه مبارک فجر  با معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزار شد.

آغاز عملیات احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز روستاهای شادکام و قطرم

2024 02 05
عملیات احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز روستاهای شادکام و قطرم در بخش مرکزی شهرستان بافق با مشارکت صنایع با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار بافق و دیگر مسئولان شهرستان آغاز شد.

دیدار معاون اقتصادی استاندار یزد با امام جمعه بافق

2024 02 05
معاون هماهنگی امور اقتصادی ‌و گردشگری استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان بافق با حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی باقرآبادی امام جمعه و اعضای شورای اسلامی این شهرستان دیدار کرد و گزارشی از آخرین وضعیت اقتصادی استان ارائه داد.

بهره‌برداری از پروژه افزایش ظرفیت ایستگاه CGS شهرک صنعتی بافق

2024 02 05
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر پروژه افزایش ظرفیت ایستگاه CGS شهرک صنعتی شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

قانون هوای پاک اقدامی مؤثر در کاهش آلودگی هواست

2024 02 04
کمیسیون ماده 11 قانون هواي پاک به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد و به منظور بررسی تقاضای واحدهایی که از نظر اداره کل حفاظت محیط زیست استان مجاز به استقرار نیستند، تشکیل می‌شود.

پاسخگویی مستقیم و حضوری معاون استاندار یزد به اقشار مختلف مردم استان

2024 02 04
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت حل مسائل و دغدغه های آن ها را صادر کرد.
به ریاست معاون اقتصادی استاندار یزد برگزار شد؛

نود و پنجمین جلسه کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه

2024 02 04
مشکلات ۸ واحد تولیدی استان یزد در کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بررسی شد.

در نشست هم‌اندیشی رئیس جهاد کشاورزی و معاون استاندار یزد چه گذشت؟

2024 02 03
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در نشستی با معاون اقتصادی استاندار یزد، در خصوص مسائل واردات شتر ، تولید ماهی تیلاپیا و صندوق حمایت بخش کشاورزی استان بحث و گفتگو کرد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

کارگران عامل اصلی رشد و توسعه اقتصادی هستند

2024 01 31
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در جمع خانواده کارگران استان گفت: کارگران عامل اصلی رشد و توسعه اقتصادی بوده و از ارکان اساسی تولید محسوب می‌شوند.

تاکید معاون استاندار یزد بر حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان استان

2024 01 31
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد حمایت همه‌جانبه از تولیدکنندگان استان امری لازم و ضروری دانست و  گفت: تولیدکنندگان باید مراقب باشند خط قرمزها را رد نکنند.

دیدار معاون اقتصادی استاندار یزد با اعضای ‌شورای اسلامی شهر تفت

2024 01 31
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با حضور در دفتر شورای اسلامی شهر تفت با اعضای آن دیدار و گفتگو کرد.
با حضور معاون اقتصادی استاندار یزد صورت گرفت؛

گردهمایی رزمندگان و ایثارگران شهرستان تفت

2024 01 30
گردهمایی رزمندگان و ایثارگران شهرستان تفت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، امام جمعه تفت، فرماندار و رئیس شورای اسلامی این شهرستان و جانبازان و ایثارگران دوران ۸ سال دفاع مقدس برگزار شد.

یکصد و بیست و هشتمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 01 30
مشکلات 6 واحد تولیدی استان یزد در ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به ریاست رئیس کل دادگستری استان بررسی شد.
به ریاست معاون اقتصادی استاندار یزد برگزار شد؛

نود و چهارمین جلسه کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه

2024 01 28
مشکلات ۶ واحد تولیدی استان یزد در کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بررسی شد.

تشریح اهداف برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه لوازم‌خانگی در یزد

2024 01 26
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: ایجاد تبادل اطلاعات، افزایش کمیت و کیفیت کالاها، افزایش قدرت خرید و تنوع در انتخاب کالا، شناسایی نیازهای جامعه و ایجاد اشتغال از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی لوازم‌خانگی صوتی و تصویری افتتاح شد

2024 01 25
  به گزارش روابط‌عمومی استانداری یزد، آیین افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی لوازم‌خانگی صوتی و تصویری با حضور محمدعلی شاه‌حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، مسئولان اداره کل صمت و جمعی از مسئولان یزد در محل  شهرک نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد.

برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران چادرملو با معاونین استاندار یزد

2024 01 25
معاونین استاندار یزد در نشستی که با حضور مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برگزار شد، به گفت‌وگو درباره مسائل و مشکلات مربوط به این شرکت پرداختند.
— 100 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱ - ۱۰۰ از ۷۱۴ نتیجه