اخبار


یکصد و سی‌ و پنجمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 04 23
در این ستاد ضمن بررسی مشکلات دو واحد تولیدی و معدنی استان یزد، گزارشی از مشکلات صادرات غیر نفتی واحدهای تولیدی استان توسط مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری ارائه شد.

۶۰ واحد سایت دوازده امام آزادشهر تا ۱۵ روز آینده به متقاضیان واگذار می شود

2024 04 23
 صبح امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به همراه مسئولان استانی از وضعیت ساخت و ساز سایت دوازده امام آزادشهر بازدید نمودند و در ادامه نشستی با موضوع تسریع در روند واگذاری این واحد ها برگزار گردید.
شاه‌حسینی در کارگروه توسعه صادرات استان مطرح کرد؛

یزد قابلیت تبدیل به الگوی تولید و صادرات در کشور را دارد

2024 04 22
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: به جز بهره‌مندی از فرصت‌های بزرگ قاره آفریقا، می‌توانیم با حضور در این کشورها اقتصاد استان و حتی کشور را تقویت کنیم.

کمک به روستا با درآمدزایی دهیاری‌ها

2024 04 22
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد: درآمدزایی دهیاری‌ها در اولویت قرار دارد تا منجر به کمک روستا و روستاییان شود.

جلسه هماهنگی برگزاری مجمع سرمایه‌گذاری سهام عدالت یزد برگزار شد

2024 04 22
جلسه بررسی روند اجرایی و هماهنگی برگزاری مجمع‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت یزد در محل دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی  استانداری یزد برگزار شد.

آیین افتتاحیه مجموعه آبی، ورزشی نشاط کویر ابرکوه

2024 04 22
 این مراسم با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، امام جمعه و فرماندار شهرستان ابرکوه، امام جمعه بخش بهمن ابرکوه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.

آماده باش مدیریت بحران در استان یزد

2024 04 22
 مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر صدور هشدار نارنجی و تشدید سامانه بارشی برای سوم و چهارم اردیبهشت ماه گفت: مدیریت بحران آماده باش است.

احمد آخوندی ابراهیم آبادی به سمت سرپرست فرمانداری مهریز منصوب شد

2024 04 22
 در حکمی از سوی استاندار یزد، احمد آخوندی ابراهیم آبادی به سمت سرپرست فرمانداری مهریز منصوب شد.

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 04 21
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم دیدار و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنها را صادر نمود.

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

2024 04 21
استاندار یزد به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیامی را صادر کرد.

پاسخگویی مستقیم استاندار یزد به اقشار مختلف مردم در روز یکشنبه

2024 04 21
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت حل مسائل و دغدغه های آن ها را صادر کرد.

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 04 21
 محمدجواد ابوالحسیني به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات و مسائل آنها را صادر کرد.

پیگیری دریافت تسهیلات ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن پردیس زندگی یزد

2024 04 21
 صبح امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ نشست بررسی آخرین وضعیت اجرای ساخت و ساز سایت پردیس زندگی یزد به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور دستگاه های اجرایی استان در محل پروژه برگزار گردید.

یکصد و دومین جلسه کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 04 21
مشکلات هفت واحد تولیدی و معدنی استان یزد در کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بررسی شد.
استاندار یزد:

برنامه ریزی اقتصادی با تمرکز بر روش های نوین تامین مالی و مدل های جدید تعاونی در استان/ افزایش بهره وری فکری و سرمایه های خرد مردمی در «ستاد سهام» پیگیری می شود

2024 04 21
 استاندار یزد با اشاره به راه اندازی ستاد سهام (سیاستگذاری و هماهنگی اقتصاد مردمی) در استان خاطرنشان کرد: در این ستاد سازوکارهای لازم برای استفاده از توان فکری، ابتکاری و سرمایه های خرد مردم تعریف و پیگیری می شود.
استاندار یزد:

زمینه سازی برای ایفای نقش بهینه مردم در زیست بوم اقتصادی / مدل های موفق مردمی سازی اقتصاد در ستاد سهام احصا می شود/ اعتماد سازی عمومی و تعریف شاخص ارزیابی در جهش تولید

2024 04 21
استاندار یزد گفت: مردمی‌سازی اقتصاد به معنای ایجاد ساز و کاری برای استفاده از ظرفیت‌های تمام مردم در تولید ارزش افزوده حقیقی و شکل دهی شخصیت اقتصادی افراد جامعه برای ایفای نقش بهینه در زیست بوم اقتصاد است.
استاندار یزد:

سهم قابل توجه یزد در اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور/ نرخ بیکاری استان پس از 7 سال تک رقمی شد/ تزریق منابع به پروژه های نیمه تمام در قالب طرح «ایران یار» با اولویت مردمی/ پیگیری و رایزنی برای تغییر برخی مدیران در راستای افزایش بهره وری

2024 04 21
استاندار یزد گفت: براساس آمار مرکز آمار ایران و سامانه رصد اشتغال وزارت، نرخ بیکاری استان پس از ۷ سال تک رقمی شده و به زیر ۷ درصد رسید.

تبریک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بمناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

2024 04 21
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، بمناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

رسیدگی استاندار یزد به خواسته ها و مطالبات مردم از طریق «سامانه سامد»

2024 04 21
مهران فاطمی از طریق «سامانه سامد» به خواسته ها و مطالبات مردم به صورت مستقیم و تلفنی رسیدگی کرد.
بمناسبت روز شهدای ورزشکار صورت پذیرفت؛

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با خانواده شهید والامقام جلیل مدیری

2024 04 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بمناسبت روز شهدای ورزشکار با خانواده شهید والامقام جلیل مدیری از شهدای ورزشکار یزدی دیدار و گفتگو کرد.
بمناسبت روز شهدای ورزشکار صورت پذیرفت؛

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با خانواده شهید والامقام جلالی فرد

2024 04 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بمناسبت روز شهدای ورزشکار با خانواده شهید والامقام رضا جلالی فرد از شهدای ورزشکار یزدی دیدار و گفتگو کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

پیشرفت ۸۲ درصدی پروژه خط انتقال آب مجتمع‌ صنعتی معدنی چادرملو به شهرستان اردکان

2024 04 20
مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بازدید از خط انتقال آب مجتمع صنعتی معدنی چادرملو به شهرستان اردکان گفت: بیش از ۵۷ درصد خط انتقال آب لوله گذاری شده و در مجموع با توجه به خرید لوله و سایر تجهیزات مورد نیاز این خط شاهد پیشرفت ۸۲ درصدی خط انتقال آب به شهرستان اردکان هستیم.

ستاد سهام؛ ابتکار یزد برای تحقق شعار سال

2024 04 20
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: ستاد سیاست‌گذاری هماهنگی اقتصاد مردمی استان یزد (سهام) با اقدام ابتکاری یزد برای مشارکت بیشتر مردم و همچنین عملی کردن شعار سال راه‌اندازی شد.

مشکلات شرکت‌‌ تعاونی گلخانه‌داران استان یزد بررسی شد

2024 04 20
مشکلات یکی از شرکت‌‌های تعاونی گلخانه‌داران استان در جلسه‌ای با حضور معاون اقتصادی استاندار یزد و اعضای هیئت‌مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان بررسی شد.

دستگاه ها وظایف ذاتی خود را در بحث کودکان کار و خیابان جدی تر دنبال کنند

2024 04 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: برای تمامی دستگاه ها در بحث کودکان کار و خیابان شرح وظایف مشخص شده و هر کدام یک ماموریت ذاتی دارند که باید به سهم خود در این موضوع ایفای نقش نمایند.

تشکیل اولین نشست هم اندیشی با دبیران شورای هماهنگی ترافیک شهرستانهای استان یزد

2024 04 20
اولین نشست هم اندیشی با دبیران شورای هماهنگی ترافیک شهرستانهای استان یزد تشکیل شد.

برگزاری نشست هم اندیشی با سمن های گروه تخصصی سلامت و بهداشت

2024 04 20
روز دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 نشستی با حضور تعدادی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد گروه تخصصی سلامت و بهداشت و نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تمرکز جدی بر اجرای طرح مولدسازی اموال مازاد دولت و مصوبات سفر رئیس جمهور

2024 04 20
استاندار یزد از تمرکز جدی مسئولین استان بر اجرای طرح های مولدسازی اموال مازاد دولت، ارتقا بهره وری و تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور خبرداد.
استاندار یزد:

حمایت ویژه از راه اندازی بازارچه های پوشاک اسلامی در سطح استان/ پایبندی به قانون و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف / پاسخ به گره های ذهنی حجاب مورد توجه قرار گیرد

2024 04 20
استاندار یزد با بیان اینکه قوانین حوزه عفاف و حجاب مبتنی بر شرع مقدس اسلام است گفت: با توجه به اهمیت حجاب و عفاف و ترویج آن در جامعه، عزم ما بر اجرای قوانین این حوزه است.  

افتتاح فاز دوم طرح بازسازی و احیای مسجد «راستان» با قدمت بیش از 650 سال

2024 04 20
فاز دوم طرح بازسازی و احیای مسجد «راستان» با قدمتی بیش از ۶۵۰ سال، با حضور استاندار یزد و جمعی از مردم و مسئولین افتتاح شد.

پیگیری برای حضور روستای فهرج در انتخاب بهترین روستای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی

2024 04 20
 ظهر امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به همراه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از فعالان حوزه گردشگری از اقدامات انجام شده در مسیر بافت تاریخی و مسجدجامع فهرج بازدید نمودند.

شورای راهبری ستاد سهام برگزار شد

2024 04 20
شورای راهبری ستاد سهام با محوریت تحقق شعار سال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و اعضای کارگروه ستاد برگزار شد.

بررسی مشکلات مجموعه اتحادیه تعاونی‌های نساجان شهرستان یزد

2024 04 20
مشکلات مجموعه اتحادیه تعاونی‌های نساجان شهرستان یزد  با حضور شاه‌حسینی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزارشد.
استاندار یزد:

بزرگداشت هفته معلم با رویکرد مدرسه محوری و الگوسازی فرهنگی/ شخصیت استاد مطهری به عنوان معلم تراز انقلاب تبیین شود

2024 04 18
استاندار یزد گفت: برنامه های بزرگداشت هفته معلم با رویکرد مدرسه محوری و  الگوسازی فرهنگی اجرا شود.
استاندار یزد:

تمام دقایق فعالیت دولت در یزد باید خرج خدمتگزاری به مردم شود/پیگیری شبانه روزی برای تحقق اهداف «طرح نهضت ملی مسکن» در استان

2024 04 18
استاندار یزد گفت: با توجه به اهمیت حوزه مسکن و در راستای تحقق سهم استان در تولید مسکن، مسائل این حوزه به صورت شبانه روزی و با جدیت پیگیری می شود.

مرمت و بازسازی بافت تاریخی روستای فهرج برای انتخاب بهترین روستای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی

2024 04 18
معاون اقتصادی استاندار یزد:

اقدام خوبی در تقویت زیرساخت‌های حوزه آموزش‌وپرورش یزد انجام شده است

2024 04 18
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد تقویت حوزه آموزش‌وپرورش را یکی از نیازهای مهم استان دانست و گفت: اقدام خوبی در تقویت زیرساخت‌های حوزه آموزش‌وپرورش استان توسط صنایع انجام شده است.
استاندار یزد:

حماسه بزرگ نیروهای مسلح نمایشی از قدرت و عزت ملت بزرگ ایران/ نقش ارتش در دفاع مقدس و امنیت تبیین شود

2024 04 18
استاندار یزد گفت: حماسه بزرگ نیروهای مسلح کشور در پاسخ به جنایت های اسرائیل، حقیقتا ابرقدرت بودن ملت بزرگ ایران و نظام جمهوری اسلامی را متبلور کرد.

تداوم بازدیدهای میدانی استاندار یزد از پروژه های نهضت ملی مسکن

2024 04 18
مهران فاطمی، استاندار یزد با حضور در چهار سایت نهضت ملی مسکن شهرستان یزد، آخرین وضعیت اجرای امور و درصد پیشرفت پروژه ها را از نزدیک  مورد بررسی قرار داد.

بررسی مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه فرش

2024 04 17
مدیرعاملان شرکت ستاره کویر یزد در جلسه‌ای با معاون اقتصادی استاندار یزد به بررسی مسائل و مشکلات خود در این صنعت پرداختند.

جلسه شورای اجتماعی استان با موضوع کودکان کار و خیابان

2024 04 17
  این جلسه به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و باحضور حجت الاسلام ملکی رئیس کارگروه علمی عملیاتی کودکان در معرض آسیب شورای اجتماعی کشور و سایر اعضا برگزار شد.

خودکفایی استان یزد در تولید گوشت مرغ

2024 04 17
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از قیمت 79 هزار تومانی گوشت مرغ در استان خبر داد و گفت: استان یزد یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشت مرغ در کشور است.

بررسی مشکلات انجمن آجر و فرآورده های نسوز استان یزد

2024 04 17
جلسه‌ای با حضور معاون اقتصادی استاندار یزد و اعضای انجمن آجر و فرآورده‌های نسوز استان برای بررسی مشکلات و موانع صنعت آجر برگزار شد.
استاندار یزد:

ایجاد محیطی مناسب برای رشد استعدادها و توانمندی دانش آموزان/ بزرگ ترین ثروت یزد «منابع انسانی» توانمند است

2024 04 17
استاندار یزد بزرگ ترین ثروت یزد را «منابع انسانی» توانمند دانست و گفت: یکی از وظایف مهم مسئولین ایجاد محیطی مناسب برای رشد استعدادها و توانمندی دانش آموزان است.

پیام تبریک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت روز ارتش

2024 04 17
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

برگزاری اولین جلسه شورای فنی استان در سال ۱۴۰۳ با حضور مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری یزد

2024 04 17
 اولین جلسه شورای فنی استان با دستور کار بررسی نظریه کارگروه آموزش و ترويج ضوابط نظام فنی و اجرایی در سال ۱۴۰۳  تشکیل گردید.
استاندار یزد:

وظیفه مسئولان فراهم سازی بستری برای اثرگذاری نخبگان است/ فعالیت نخبگان با نگاهی بلند، عملیاتی و تحول آفرین

2024 04 17
استاندار یزد با اشاره به اثرگذاری نخبگان در امر توسعه، تحول و پیشرفت جامعه گفت: وظیفه مسئولان فراهم سازی بستر اثرگذاری نخبگان است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تقویت انگیزه خدمت به مردم با حضور در جمع خانواده های شهدا

2024 04 17
استاندار یزد گفت:  حضور در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران باعث افزایش روحیه، امید و انرژی مسئولان خواهد شد.
مهندس شمس مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد:

دهیاران در مناطق بارندگی استان تلاش لازم جهت کاهش خطرات و استفاده از ماشین آلات دهیاری برای رفع بحران و همکاری لازم را با سایر دستگاه‌ها داشته باشند

2024 04 17
 در پی صدور هشدار نارنجی سازمان هواشناسی در استان، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد خواستار همکاری لازم دهیاران و تلاش در جهت خدمات رسانی به روستاییان شد.
استاندار یزد:

در دو سال گذشته ده ها هزار قطعه زمین برای خانه دار شدن مردم اختصاص یافت/ ناترازی شدید حوزه مسکن به دلیل یک دهه توقف در تولید

2024 04 16
استاندار یزد به اقدامات انجام شده در حوزه مسکن طی دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: ده ها هزار قطعه زمین برای خانه دار شدن مردم تخصیص داده شده و عملیات اجرایی این پروژه ها در حال انجام است.

برررسی مسائل 10 شرکت دانش بنیان، فناور و خلاق در نشست های جداگانه با استاندار یزد/ ساماندهی منابع و تسهیلات با هدف تقویت زیست بوم علم و فناوری /پیشرفت استان یزد بر مدار دانش بنیان

2024 04 16
استاندار یزد گفت: یک شرکت دانش بنیان به اندازه یک واحد تولیدی برای استان ارزشمند است، لذا منابع، مجوزها، تسهیلات و کمک های اعتباری در اختیار را در مسیر تقویت زیست بوم علم و فناوری ساماندهی خواهیم کرد.

برگزاری آیین واگذاری واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان یزد

2024 04 16
شانزدهمين جلسه شورای عالی مسکن و آیین واگذاری ۳۳.۸۶۳ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان یزد با حضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری برگزار گردید.

نشست های جداگانه استاندار یزد با وزرای صمت، نیرو و راه و شهرسازی

2024 04 15
استاندار یزد در سفر به پایتخت، در قالب نشست های جداگانه با وزاری صمت، نیرو و راه و شهرسازی به پیگیری مسائل استان پرداخت.

نشست استانداریزد با معاون اول رییس جمهور و بررسی پروژه انتقال آب از دریا

2024 04 15
نشست مشترک استاندار یزد و معاون اول رییس جمهور با حضور وزرای صمت و نیرو برگزار و در جریان آن مسائل مربوط به پروژه انتقال آب از دریا به استان بررسی شد.
معاون اقتصادی استاندار یزد: 

اجرای مصوبات کارگروه تسهیل را با جدیت پیگیری می‌کنیم

2024 04 15
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را با حساسیت پیگیری می‌کنیم و مصوبه اجرا نشده را از هیچ دستگاهی نمی‌پذیریم.

دیدار مدیرکل تامین اجتماعی یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 04 15
مدیرکل تامین اجتماعی یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.

برگزاری اولین نشست کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست در سال ۱۴۰۳

2024 04 15
این نشست در ساعات ابتدایی صبح ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل اداره کل مدیریت بحران استان برگزار گردید.

اولین نشست شورای مدیران حوزه عمرانی استانداری در سال ۱۴۰۳

2024 04 15
این نشست با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در تحقق منویات مقام معظم رهبری برای شعار سال و محور قرار گرفتن آن در برنامه های دفاتر آن حوزه تشکیل گردید.

اقدام تنبیهانه سپاه موجب درهم شکستن استخوان‌های رژیم صهیونیستی شد

2024 04 15
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: اقدام تنبیهانه سپاه پاسداران علیه رژیم منحوس صهیونیستی با تصویب شورای عالی امنیت ملی و همت غیورمردان سبزپوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استخوان‌های رژیم صهیونیستی را درهم شکست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

آماده باش دستگاه ها در پی صدور هشدار نارنجی هواشناسی

2024 04 14
مهندس ابوالحسینی در دومین جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی بر آمادگی دستگاه ها تاکید و از لغو ماموریت و مرخصی آنها خبر داد.

مشکلات واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی رسیدگی شد

2024 04 14
مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد رسیدگی شد.

حمایت مردم دارالعباده یزد از پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ایران به جنایت رژیم سفا‌ک صهیونیستی

2024 04 14
مردم مؤمن و انقلابی دارالعباده یزد از پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ایران به جنایت رژیم سفا‌ک صهیونیستی حمایت کردند.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی پاسخ قاطع جمهوری اسلامی به جنایت رژیم صفا‌ک صهیونیستی

2024 04 14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی پاسخ قاطع جمهوری اسلامی به تجاوز رژیم صفاک صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق پیامی صادر کرد.

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 04 14
محمدجواد ابوالحسیني به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات و مسائل آنها را صادر کرد.

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 04 14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم دیدار و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنها را صادر نمود.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

استان یزد حضور قوی در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۴ خواهد داشت

2024 04 14
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری گفت: با برنامه ریزی و حضور فعال در  نمایشگاه ایران اکسپو، توانمندی تمام واحدهای تجاری و تولیدی در همه حوزه‌ها استان را  می‌توان به نمایش گذاشت.

برگزاری جلسه شورای مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری های سراسر کشور

2024 04 14
جلسه شورای مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری های سراسر کشور صبح امروز یکشنبه بیست و ششم فروردین ماه ۱۴۰۳ با حضور سردار قمی معاونت بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر قندچی معاونت توسعه و عمران شهری و روستایی وزارت کشور برگزار گردید.

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان در پی پاسخ قاطع جمهوری اسلامی به تجاوز رژیم منفور صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق

2024 04 14
 نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان در پی پاسخ قاطع جمهوری اسلامی به تجاوز رژیم منفور صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق پیامی صادر کردند.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

حمایت از تولید در کنار حفظ محیط‌ زیست در استان الزامی است

2024 04 14
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به اهمیت تولید گفت: دغدغه ما از جنس تولید است. با تولیدی موافقیم که سلامت‌محور بوده و امنیت خاطر و سلامت عمومی را به مخاطره نیندازد.

تداوم برگزاری نشست های خبری شهرستانی استاندار یزد پس از ماه مبارک رمضان

2024 04 14
مدیرکل روابط عمومی استانداری از برگزاری ادامه نشست های خبری شهرستانی استاندار پس از ماه مبارک رمضان خبر داد.

سلامت مردم قربانی هیچ توسعه ای در استان نخواهد شد/اصلاح سبک زندگی و تامین سلامت پایدار/ اولویت استان در حوزه سلامت « پیشگیری و بهداشت» است

2024 04 14
استاندار یزد گفت: سلامت مردم، خط قرمز و اولویت نخست ما در استان بوده و این مهم، قربانی هیچ توسعه و موضوعی نخواهد شد.
استاندار یزد:

گفتمان سازی و تعریف پیوست رسانه ای همسو با برنامه های سند «یزدنوین» /زیرساخت های حوزه صادرات تقویت شود/ پیگیری سرمایه گذاری استان در سواحل جنوبی کشور

2024 04 14
استاندار یزد برنامه های سند تحولی یزد نوین را انعطاف پذیر و قابل بازسازی متناسب با شرایط روز و نظرات جدید دانست و بر ضرورت گفتمان سازی در خصوص سند یزد نوین و تهیه و تدوین پیوست رسانه ای برنامه‌های مرتبط با این سند تاکید کرد.

نشست مشترک سرکنسول روسیه در اصفهان با استاندار یزد/ تاکید بر گسترش همکاری و ایجاد ظرفیت های جدید

2024 04 13
نشست مشترک سرکنسول روسیه در اصفهان با استاندار یزد برگزار و در جریان آن ظرفیت های استان یزد به منظور گسترش همکاری های فی ما بین تشریح شد.

برگزاری سومین جلسه ستاد استانی مولد سازی دارایی های دولت

2024 04 13
گزارش از وضعیت پروژه های نیمه تمام دانشگاه یزد جهت تکمیل از عواید حاصل از فروش املاک مازاد در این جلسه ارائه گردید.

بخش ندوشن از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و زارچ منفک شد

2024 04 13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: براساس نظر حقوقی معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی بخش ندوشن از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و زارچ منفک و به حوزه انتخابیه تفت و میبد ملحق شد.

دیدار صمیمانه استاندار یزد با جمعی از جانبازان و خانواده های معظم شهدا

2024 04 13
استاندار یزد به مناسبت عید سعید فطر و فرارسیدن ماه شوال با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و همچنین دو تن از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

تعامل دولت و قوه قضائیه در یزد روند مثبتی دارد

2024 04 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به اینکه دولت و قوه قضائیه در یزد تعامل بسیار خوبی دارند گفت: عملکرد ستاد استانی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در یزد قابل‌تقدیر است.

دیدار استاندار یزد با اقشار مختلف؛ به مناسبت عید سعید فطر

2024 04 13
استاندار یزد به مناسبت عید سعید فطر و فرارسیدن ماه شوال با حضور در منزل قشرهای مختلف، با آنها دیدار و گفتگو کرد.

برگزاری دومین نشست در راستای ثبت جهانی روستای هدف گردشگری فهرج

2024 04 12
این نشست به منظور امورات انجام شده در بافت تاریخی این روستا در محل قدیمی ترین مسجد ایران برگزار گردید.

معاون وزیر راه و شهرسازی از عملیات آماده سازی سایت ۵۹۰ هکتاری گلستان زندگی یزد بازدید نمودند

2024 04 12
این بازدید با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیرکل راه وشهرسازی استان همراه بود.

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی بازدید از روند ساخت و ساز سایت ۳۷۷ هکتاری پردیس زندگی یزد صورت گرفت

2024 04 12
این بازدید با حضور معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و قائم مقام وزیر در طرح نهضت ملی مسکن، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان انجام شد.

سفر یکروزه استاندار یزد به بافق با محوریت حوزه های فرهنگی و اجتماعی

2024 04 12
استاندار یزد همزمان با روز عید سعید فطر، سفری یک روزه با محوریت حوزه های فرهنگی و اجتماعی به شهرستان بافق داشت.
استاندار یزد:

توجه ویژه شهرداری ها به مسائل فرهنگی و نشاط اجتماعی در استان/ کتاب و کتابخوانی رمز پیشرفت است

2024 04 12
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت توجه به فرهنگ شهر در مسئله مدیریت شهری، تصریح کرد: توجه ویژه به مسایل فرهنگی و نشاط اجتماعی، از جمله وظایف شهرداری ها است.
استاندار یزد:

رسانه ها صیانت از اعتماد عمومی نظام را مورد توجه قرار دهند/ پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه خط برق اسمالون_مروست/ اختصاص 35 میلیارد تومان اعتباربرای مجتمع فرهنگی مروست

2024 04 12
استاندار با تاکید بر لزوم توجه رسانه‌ها به صیانت از سرمایه و اعتماد عمومی به نظام، گفت: رسانه های هوشمند تحلیل‌های خود را پس از دریافت اطلاعات دقیق از موضوع ارائه می‌دهند.
استاندار یزد:

خیزش عمومی در راستای تکریم مقام معلم/برنامه های هفته معلم با نگاهی نوآورانه و خلاقانه اجرا شود/ تبدیل تکریم از مقام معلم به یک فرهنگ عمومی

2024 04 12
استاندار یزد با اشاره به جایگاه و مقام رفیع معلمین در اسلام گفت: در هفته تکریم مقام معلم باید یک خیزش عمومی در راستای تکریم مقام معلم در سطح جامعه شکل گیرد.

بزرگترین ضربه به رشد تولید در سایه قاچاق کالا

2024 04 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: موضوع قاچاق کالا، مهمترین و اصلی ترین ضربه را به رشد تولید وارد می کند.

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

2024 04 10
استاندار یزد با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.

برگزاری نشست برنامه ریزی اقدام در راستای ثبت جهانی روستای هدف گردشگری فهرج

2024 04 10
این نشست  به منظور پایش امورات انجام شده در راستای ثبت جهانی این روستا در محل قدیمی ترین مسجد ایران برگزار گردید.

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از بافت تاریخی روستای فهرج

2024 04 10
مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به همراه مسئولان استانی و شهرستانی در راستای ثبت جهانی روستای هدف گردشگری فهرج از بافت تاریخی این روستا بازدید نمودند

برگزاری نشست کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر استان

2024 04 09
نشستی با موضوع جمع بندی ارزیابی فعالیت دستگاه های عضو ستاد ویژه نوروز ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور اعضای کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر استان برگزار گردید.

برگزاری جلسه تفسیر قرآن کریم در بیت مرحوم آیت الله فقیه خراسانی

2024 04 09
جلسه تفسیر قرآن کریم توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با حضور استاندار یزد و جمعی از مردم و مسئولین در محل بیت مرحوم آیت الله فقیه خراسانی برگزار شد.

عیادت استاندار یزد از جانبازان حمله تروریستی راسک

2024 04 09
مهران فاطمی؛ استاندار یزد پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان شهید رهنمون یزد، از جانبازان حمله تروریستی راسک عیادت و از نزدیک در جریان روند درمان آن ها قرار گرفت.

حضور استاندار یزد در جمع نوجوانان و جوانان معتکف

2024 04 09
مهران فاطمی، استاندار یزد، به همراه برخی از معاون خود در جمع معتکفین حاضر در مسجد ملااسماعیل حضور یافت.

برگزاری دومین نشست ستاد استانی مولد سازی دارایی های دولت

2024 04 09
ارائه گزارش از وضعیت پروژه های نیمه تمام قابل تکمیل از عواید حاصل از فروش املاک مازاد در این جلسه ارائه گردید.
معاون اقتصادی استاندار یزد بیان کرد:

ارتقا و توسعه بازارهای موجود صادراتی استان با برگزاری ایران اکسپو ۲۰۲۴

2024 04 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد هدف حضور استان در نمایشگاه ایران اکسپو را  ارتقا و توسعه بازارهای موجود صادراتی استان دانست.
استاندار یزد تاکید کرد؛

تقویت اقدامات مجموعه تعزیزات حکومتی با تاثیرپذیری مثبت بر سبد معیشت مردم

2024 04 09
استاندار یزد با بیان اینکه کار مجموعه تعزیرات حکومتی مهم، حساس و راهبردی است،  خاطرنشان کرد: اقدامات و فعالیت های این مجموعه، به صورت مستقیم بر معیشت مردم و سبد غذایی آن ها تاثیر می گذارد.
استاندار یزد:

بهسازی و ساماندهی گلزار شهدا تسریع شود/ پیگیری جدی مسکن خانواده معظم شهدا و ایثارگران در استان

2024 04 09
استاندار یزد از پیگیری های جدی استان جهت تسریع در بهسازی و ساماندهی گلزار شهدا و مسائل مربوط به مسکن خانواده معظم شهدا و ایثارگران خبرداد.
استاندار یزد:

شورای آموزش و پرورش، شورای تربیت قوه عاقله کشور است/تهیه دستورکارهایی با نگاه بلند و تحولی در حوزه آموزش و پرورش

2024 04 09
استاندار یزد با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش؛ شورای تربیت قوه عاقله کشور است گفت: هزینه در حوزه آموزش و پرورش، نوعی سرمایه گذاری بوده و مسائل این حوزه با جدیت و نگاه ویژه ای پیگیری می شود.

معاون استاندار یزد از توجه ویژه یزدتایر به اشتغالزایی پایدار قدردانی کرد

2024 04 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، یزد تایر را از پیشران های صنعت استان نام برد و گفت: این واحد صنعتی با مدیریت خوب نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار داشته است.
معاون اقتصادی استانداری یزد:

طرح بورسیه شغلی دانشجویان سرمایه‌گذاری با ارزشی برای صنعت است

2024 04 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به اهمیت طرح بورسیه شغلی دانشجویان در صنعت، گفت: این طرح سبب افزایش انگیزه برای مستعدان می‌شود و سرمایه‌گذاری با ارزشی برای صنعت است.