2024 06 22
35

طرح توسعه و دستگاه توموتراپی مرکز شهید رمضانزاده به بهره برداری رسید

در آیینی با حضور استاندار یزد و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی «دستگاه توموتراپی و کلینیک مرکز پرتودرمانی شهید رمضانزاده» به بهره برداری رسید.

2024 06 20
78

تصویب کلیات طرح بازآفرینی شهری با عنوان «پردیس فرهنگی یزد» در محل ترمینال قدیم/ تصویب قانون ساماندهی بازار زمین و اجاره بها در استان یزد/ ضرورت برخورد قانونی با متخلفین بازار اجاره بها در استان/ کارسازی بیش از ۲.۵ میلیون واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در کشور/ باز شدن مجدد سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن در استان/ تداوم خط خدمت رئیس جمهور شهید با پیگیری مسئله مسکن جوانان

استاندار یزد با اشاره به تایید نهایی ۵۸ هزار نفر از متقاضیان پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان گفت: بر اساس مصوبه شورای مسکن و تاییدیه وزارت راه و شهرسازی سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن در کل استان مجدداً باز شد.

2024 06 20
63
استاندار یزد مطرح کرد؛

مناسبات ایران و غنا در بین کشورهای آفریقایی ممتاز است/ آمادگی شرکت‌های فولاد، نساجی و کاشی و سرامیک استان یزد برای تامین نیازمندی‌های ملت غنا/ زیست بوم علم و فناوری استان یزد، یکی از زیست‌های برتر علم و فناوری ایران

استاندار یزد مناسبات ایران و غنا را در بین کشورهای آفریقایی ممتاز دانست و از آمادگی شرکت‌های فولاد، نساجی و کاشی و سرامیک استان یزد برای تامین نیازمندی‌های ملت دوست غنا خبر داد.

2024 06 21
32
در سفر به شهرستان بافق صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان بافق

اعضای ستاد انتخابات شهرستان بافق با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

2024 06 21
28
📌در سفر به شهرستان بهاباد صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان بهاباد

اعضای ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

2024 06 21
59
دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

هر نامزد ریاست جمهوری فقط یک نماینده ناظر در شعب اخذ رای خواهد داشت

دبیر ستاد انتخابات استان یزد در جلسه ستاد انتخابات شهرستان بافق  گفت: هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری می تواند یک نفر نماینده به عنوان ناظر در  شعب اخذ رای "ثابت و سیار" داشته باشد.

اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور - شناسه انتخاباتی نامزدها اعلام شد

2024 06 12
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره سه شناسه انتخاباتی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و سن انتخاب کنندگان را اعلام کرد.

اطلاعیه استانداری یزد در خصوص کسب مصوبه فرمانداری ویژه شهرستان اردکان

2024 05 01
کسب مصوبه هیات محترم وزیران در خصوص ارتقاء فرمانداری شهرستان اردکان به فرمانداری ویژه، فرصتی برای مردم عزیز استان یزد به ویژه مردم شریف شهرستان اردکان است که انشاا... با همدلی آحاد مردم به ویژه نخبگان بخش‌های مختلف این شهرستان به فصلی برای پیشرفت و تعالی بیشتر اردکان و استان یزد مبدل گردد.

جوابیه استانداری به یک خبر: آمار فعلی مربوط به تبعات چندسال اخیر است| تورم استان کمتر از میانگین کشوری است| یزد در حال کاهش تورم است| خبرتان صادقانه نبود و هدف آگاهی بخشی به جامعه نداشت

2024 03 23
استانداری یزد:ضمن تبریک صمیمانه عید نوروز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی، نظر به انتشار مطلبی با عنوان "شکست پروژه های ضد تورمی دولت در استان"، موارد ذیل برای انتشار در آن کانال و به منظور تنویر افکار عمومی به استحضار می رسد:

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن