اطلاعیه ها

برگزاری رویداد نوآوری اجتماعی ویژه تشکلهای اجتماعی و گروههای مردمی و داوطلبانه

2024 01 31
با استناد به آیین نامه تشکلهای مردم نهاد در خصوص تعیین سیاستهای ترویجی تشویقی و فرهنگ سازی برای تعمیق ارتقاو نهادینه کردن مشارکت اجتماعی مردم و به منظور تحقق تدابیر اهداف و وظایف سازمان امور اجتماعی در حوزه مشارکتهای مردمی حمایت از ایده های برتر نوآورانه در توسعه محلات با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی و ارتقای سلامت و سرمایه و نشاط اجتماعی صورت می گیرد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد مطرح کرد؛

تعطیلی دستگاه های اجرایی استان یزد در روزهای پنجشنبه/ انجام امور دستگاه ها به صورت دورکار/ دستگاه های خدمت رسان، مراکز درمانی و مدارس از این مهم استثناء هستند/ ضرورت کاهش 20 درصدی مصرف گاز دستگاه ها نسبت به سال 1401

2024 01 03
 سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه های اجرایی استان در روزهای پنجشنبه خبرداد و گفت: در این روز، امور مربوط به دستگاه ها به صورت دورکار انجام می شود.
جوابیه مطلب درج شده در روزنامه پیمان یزد؛

اعتبارات حاصل از مولدسازی به تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی از جمله مجموعه سوارکاری اختصاص پیدا می کند/ در طرح مولدسازی دارایی های دولت، تنها بخش محدودی از مجتمع سوارکاری بفروش می رسد

2023 12 26
با توجه به مطلب درج شده در روزنامه پیمان یزد با عنوان " دستان فاطمی در جیب سوارکاری؟" موارد ذیل برای استحضار و تنویر افکار عمومی منتشر می شود.

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن