اخبار


مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری :

امروزه لزوم حضور سازمان های مردم نهاد در تمامی حوزه ها امری آشکار و بی بدیل محسوب می شود

2014 12 25
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري گفت : سمن ها باید خود را بازوان اجرایی دولت ها و یار و مددکار ارگان های دولتی در اجرا و انجام امور بدانند نه آنکه دولت ستیز و دولت گریز باشند.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

اقتصاد و فرهنگ، چشم به تعامل و مدیریت جهادی بانوان دوخته است

2014 12 21
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، در نشست مشترک نمایندگان زن دستگاه های این شهر، مدیریت جهادی و تعامل بانوان در اجرای برنامه های سرمایه ای استان را لازمه تحقق ارتقاء اقتصاد و فرهنگ دانست.

برگزاري چهارمين دوره انتخابات تعيين نماينده سمن ها در هيات نظارت استان يزد

2014 12 20
چهارمين دوره انتخابات تعيين نماينده سمن ها در هيات نظارت استان يزد با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد برگزار شد.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد؛

انتخابات تعيين نماينده سازمان هاي مردم نهاد استان برگزار مي شود

2014 12 17
مدير كل دفترامور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: انتخاب نماينده سازمان هاي مردم نهاد در هيأت نظارت استان در روز شنبه مورخ 29/9/1393در محل پژوهشكده تعليم و تربيت تالار فرهنگيان برگزار خواهد شد.

گزارش تصويري حضور معاونين استاندار در نمایشگاه "فن بازار"

2014 12 10
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

كميته هاي شهرستاني بيماران خاص تشكيل شده است

2014 12 10
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: اگر بتوانيم كميته هاي شهرستاني بيمارهاي خاص را به صورت منظم تشكيل دهيم و امكانات بهتري را در بحث درمان و حمايت از اين قشر آسيب پذير آماده سازي كنيم، قدم مفيدي را در اين عرصه برداشته ايم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

دانشجويان با مشاركت فعال خود در مباحث اجتماعي، سياسي و فرهنگي، پويايي جامعه را رقم بزنند

2014 12 08
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در جمع دانشجويان دانشگاه يزد با اشاره به نقش دانشجويان در مشاركت اجتماعي اظهار داشت: دانشجويان با پشتوانه قوي حركتهاي سياسي و انديشمندانه جريانهاي دانشجويي، امروز مدافع حقوق مردم ودر صف اول پيگيري مطالبات به حق مردم هستند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

16 آذر؛ پايه هويت جريان دانشجويي به عنوان يك وزنه غيرقابل انكار در تحولات سياسي جامعه ايران است

2014 12 07
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: ويژگي ممتاز جنبش دانشجويي طي اين سالها مطالبه گري حقوق مردم و نمايندگي كردن خواسته هاي عمومي جامعه بوده و اين ناشي از پيوند عميق جريان دانشجويي با لايه هاي زيرين جامعه بود و از همين روست كه شايد بتوان گفت، تنها جريان سياسي است كه هيچگاه به دنبال سهم خواهي از قدرت نبوده است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار اظهار اميدواري كرد؛

دستگاه های اجرایی در رعایت حقوق شهروندی اهتمام ویژه داشته باشند

2014 12 06
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: اميدوارم با فعال شدن ستاد صيانت در استان و در شهرستانها و همچنين دستگاههاي اجرايي، شاهد اين باشيم كه هم مردم به حقوق خودشان در زمينه هاي مختلف بيشتر واقف شوند و هم اينكه دستگاههاي اجرايي اهتمام و جديت بيشتري به رعايت حقوق شهروندي داشته باشند و شاهد صیانت از حريم امنيت عمومي در استان باشیم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

سازمان هاي مردم نهاد بايد در عرصه مبارزه با دخانيات وارد عمل شوند

2014 12 06
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد خاطر نشان كرد: يك نگراني در خصوص مقابله با قليان وجود دارد و آن اينكه استفاده از قليان پس از برخورد به عرصه هاي زير زميني راه يابد و كانون هاي زير زميني شكل گيرد كه بايد تدبير لازم صورت پذيرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

آگاهي بخشي و مشاركت مردم، افزايش ظرفيت تحقق مبارزه با ايدز را به دنبال خواهد داشت

2014 12 05
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد، مشارکت سازمان هاي مردم نهاد را در انجام امور اجتماعی و فرهنگی در سطح جهان بسيار متداول دانست و اظهار داشت: در استان يزد نيز اين پتانسيل وجود دارد و در حال حاضر نيز تعدادي از این سازمانها فعاليت دارند.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار:

شوراها برجسته ترين نمود مشاركت در عرصه هاي مختلف هستند

2014 12 04
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد گفت: شوراها برجسته ترين نمود مشاركت در عرصه هاي مختلف هستند و هيچ نهادي چون شوراها تاكنون نتوانسته موجب جلب مشاركت مردم شود.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری:

مباحث مربوط به زنان جدا از مسائل مردان نیست

2014 12 03
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت : مباحث مربوط به زنان اهم از بهداشت ، شغل و امنیت زنان مسئله ای جدا از مردان نیست و اگر این مباحث را جد از مسائل مردان مورد بررسی قرار دهیم، آسیب جدی به حوزه بانوان وارد خواهد شد.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري :

تلاش ما همسو شدن اقدامات با موضوع خانواده سالم و كاهش طلاق است

2014 12 03
كارگاه آموزشي نحوه پياده سازي برنامه استراتژيك توسعه خانواده سالم و بالنده و اتصال برنامه هاي عملياتي به آن با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

ماهيت روز دانشجو، ضد استبدادي و استكبار ستيزانه است

2014 12 02
جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامين استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری :

خانه بانوان، در قالب مجتمع فرهنگي ، ورزشي و تفريحي ، نياز شهرستان مهريز است

2014 11 30
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری يزد گفت: از آنجایی که بحث آموزش ، ورزش و اوقات فراغت یک مشکل و دغدغه برای بانوان استان است که در صورت شروع به کار مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی بانوان ، می توان شهرستان مهریز را به صورت پایلوتی برای آغاز تشکیل خانه بانوان در کل استان انتخاب نمود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

حساسيت افكار عمومي ميتواند زمينه ساز رفع مشكلات اجتماعي باشد

2014 11 30
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد اظهار داشت: برگزاري همايش فصلي مديران سازمان پزشكي قانوني كشور در استان افتخاري براي مجموعه مديران استان و مردم استان يزد است و اميدوارم اين همايش از لحاظ طرح موضوعات كاربردي و مورد نياز مجموعه سازمان پزشكي استان مفيد و موثرباشد .

گزارش تصويري بازديد مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري از شهرستان مهريز

2014 11 29
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

كميته اي براي كاهش تصادفات در وزارت كشور تشكيل شده است

2014 11 26
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در جلسه كميسيون ارتقاء امنيت اجتماعي با اشاره به تدوين سند ارتقاء فرهنگ ترافيك در استان و با تاكيد بر اينكه تدوين و اجرايي كردن اين سند ميتواند در فرهنگ ترافيك و كاهش آمار تصادفات كمك كند اظهار داشت: مسئولين بايد تدوين سند ارتقا فرهنگ ترافيك را با جديت پيگيري كنند تا بتوانيم در كمترين فرصت زماني بعد از تصويب اين سند، اجراي سند ارتقاء فرهنگ ترافيك را در جهت كاهش آمار تصادفات دنبال كنيم.
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري:

بايد فعاليت سازمان هاي مردم نهاد در حوزه زنان و خانواده را پر رنگ تر نمايم

2014 11 25
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت : سعي و تلاش ما بر اين است كه سازمان هاي مردم نهادي كه در حوزه زنان و خانواده فعاليت دارند و به نوعي با سياست هاي ما در ارتباط هستند، حضورشان را در برنامه هاي مختلف گروه هاي كاري مان پر رنگ تر نمايم .
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار تصريح كرد؛

برنامه هاي ارتقاي نشاط اجتماعي، نبايد مغايرتي با ارزش هاي ديني داشته باشد

2014 11 25
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد خطاب به اعضاي كارگروه تخصصی امور فرهنگی اجتماعی استان اظهار داشت: تاكيد بر اين است كه اولا يك برنامه راهبردي در راستاي ارتقاي نشاط اجتماعي در استان داشته باشيم و سپس اينكه دستگاه هاي اجرايي كه به صورت مستقيم و غير مستقيم در اين رابطه مرتبط هستند بايد برنامه ريزي لازم را در نظر بگيرند و سوم آنكه نشاط اجتماعي بايد به يك گفتمان در استان تبديل شود تا همه ظرفيت هاي مودوجود به كار گرفته شود.

بازديد مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري از شبكه فعالين ازدواج "شفا"

2014 11 22
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري از شبكه فعالين ازدواج "شفا" استان يزد بازديد نمود .

برگزاري چهارمين دوره انتخابات تعيين نماينده سمنها در هيات مركزي نظارت بر سازمان هاي مردم نهاد در ماه جاري

2014 11 22
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد در راستاي برگزاري چهارمين دوره انتخابات تعيين نماينده سمنها در هيات مركزي نظارت بر سازمان هاي مردم نهاد اطلاعيه اي صادر كرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

خبرهاي كوتاه در شبكه هاي اجتماعي، عملكرد هر مسئول در عرصه هاي مختلف را مشخص مي كند

2014 11 22
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: امروز نظام به سمت شفاف سازي در عملكرد به پيش مي رود كه نقطه شروع آن شفافيت در اطلاع رساني است و اگر عرصه عرياني از خدمت را به مردم ارائه دهيم اثرگذار خواهد بود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار :

مشاركت مردم، عنصر كليدي پيشرفت و توسعه هر كشوري است و الگوهايي پيروز مي شوند كه مبتني بر مشاركت بوده باشند

2014 11 22
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداريزد گفت: ضريب رضايت مدير كل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري از دهياران زن بيشتر از مردان است.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:

رسانه ها و سازمان هاي مردم نهاد در راستاي مبارزه با بيماري ايدز بايد فعال شوند

2014 11 22
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: روش هاي انتقال بيماري ايدز از شيوه هاي ديگر به سمت شيوه هاي آميزشي در حال تبديل شدن است كه اين امر نشان دهنده تغييرات در الگوهاي فرهنگي جامعه است و جاي تامل دارد.
مديركل دفتر امور سياسي و انتخابات استانداري در نشست دانشگاهي تاكيد كرد؛

دانش‌آموختگان دانشگاه هاي يزد بايد در تراز دارالعباده و معرّف يزد باشند

2014 11 22
مديركل دفتر امور سياسي و انتخابات استانداري يزد با حضور در دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد يزد با رييس و مديران اين واحد به گفتگو نشست.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

سازمان بهزيستي بايد در خصوص تحول اداري، استفاده از ابزارهاي روز و توسعه فعاليتهاي مربوط به فناوری اطلاعات پيشرو باشد

2014 11 19
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: با توجه به مسائل حوزه جمعيت ، تهديدهايي كه در زمينه افزايش سن در كشور وجود دارد و مسائلي كه سالمندان ما در آينده خواهند داشت، ضرورت دارد كه از امروز در بخش ميان سالي خودمان به آموزشهاي لازم بپردازيم كه انشاءالله سالمنداني آشنا به فناوريهاي روز را در آينده داشته باشيم.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در بازدید از پروژه بین المللی منارید؛

بانوان روستاهای بهاباد، نمونه آرمانی یک سازمان موفق مردمی هستند

2014 11 19
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت : ما در جلسات خود همواره فریاد می زنیم که زنان باید در قالب سازمان های مردم نهاد به عرصه های مختلف جامعه ورود کنند،به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «فخرالسادات خامسی هامانه»، به همراه «اعظم کاظمی» مشاور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مشاوران زن فرمانداران، عصر یکشنبه، ۲۵ آبان، از پروژه بین المللی منارید (طرح توسعه روستایی و مدیریت مشارکتی منابع طبیعی)، در روستای «وحدت آباد»، در بخش آسفیج شهرستان بهاباد بازدید و از نزدیک توانمندی های ظهور یافته بانوان این روستا در قالب طرح منارید را مشاهده کرد.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نخستین کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد؛

دستگاه های اجرایی بهاباد برای ظهور توانمندی های بانوان شهرستان تعامل کنند

2014 11 19
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت:این باورغلط که خدشه دار شدن بنیان خانواده رابطه مستقیمی با اشتغال زنان دارد، نیازمند تحلیل و بررسی علمی و تجربی است و محصور کردن نیمی از جامعه در خانه به صلاح هیچ جامعه ای نبوده و بر خلاف اصول توسعه به ویژه توسعه پایدار است

گزارش تصويري نشست مشترك مسئولين روابط عمومي فرمانداريهاي استان

2014 11 18

بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری از کارگاه حمایتی ـ تولیدی معلولین یزد

2014 11 18
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری از کارگاه حمایتی ـ تولیدی معلولین یزد بازدید نمود.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:

سازمانهاي مردم نهاد با هم انديشي زمينه كاهش آسيبها را فراهم كنند

2014 11 18
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد با اشاره به آخرين آمار منتشره از تصادفات در سطح كشور، بيان كرد: استان يزد از لحاظ تصادفات درون شهري رتبه سوم كشور و از لحاظ تصادفات برون شهري رتبه هيجدهم كشور را به خود اختصاص داده كه اين مقوله خيلي تكان دهنده است.
در دیدار مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با فرماندار بهاباد؛

وضعیت بانوان و خانواده های بهاباد مورد بحث قرار گرفت

2014 11 18
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري با فرماندار بهاباد ديدار كرد.

گزارش تصويري سفر يك روزه مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري به شهرستان بهاباد

2014 11 17
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري:

دستگاه هاي دولتي و غير دولتي در زمينه كاهش آسيبهاي اجتماعي با هم تعامل كنند

2014 11 17
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت: آسیب های اجتماعی در جامعه ی ما شکل بسیار پیچیده ی به خود گرفته که پیشگیری از آنها را نیز پیچیده کرده است، بنابراین لازم است تعامل و هماهنگی با ارگان های دولتی و غیر دولتی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی صورت گیرد .

سومين جلسه هيئت نظارت بر سازمانهاي مردم نهاد استان تشكيل شد

2014 11 16
هيئت نظارت بر سازمانهاي مردم نهاد استان به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استان تشكيل جلسه داد.

گزارش تصويري بازديد مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري از مركز اورژانس اجتماعي بهزيستي استان

2014 11 16
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

حركت به سمت حكمراني خوب مهمترين مسئوليت ادارات و سازمان هاي دولتي در راستاي امر به معروف و نهي از منكر است

2014 11 15
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در نشست ستاد احيا امر به معروف و نهي از منكر استان اظهار داشت: توجه به شاخصه هاي حكمراني خوب و تلاش در جهت تحقق آن زمينه ساز بستر لازم براي تقويت نظارت اجتماعي و اجراي فريضه ديني امر به معروف و نهي ازمنكر است.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:

ريشه كني بي سوادي بايد به عنوان يك برند براي استان يزد در نظر گرفته شود

2014 11 15
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد خطاب به رابطين سواد آموزي دستگاه هاي اجرايي استان اظهار داشت: مسئوليت مهم رابطين در وهله اول برجسته كردن و اولويت بخشيدن به بحث سواد آموزي در دستگاه متبوع است.
با حضورمعاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار صورت گرفت؛

بررسي مباني توسعه اجتماعي و فرهنگي و لزوم ارزيابي تاثيرات اجتماعي اقدامات توسعه اي در استان

2014 11 15
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: با تدوين سند توسعه اجتماعي و فرهنگي استان، شاهد بوديم كه صاحب نظران مختلفي در استان پيرامون ان به هم انديشي پرداختند و اين نظر سنجي از نخبگان يك سرمايه فكري ايجاد كرد كه بايد از اين پتانسيل در عرصه هاي ديگر نيز استفاده شود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار؛

شوراي اطلاع رساني استراتژي لازم براي ارائه فعاليت هاي دولت را تدوين نمايد

2014 11 13
شوراي اطلاع رساني اين جايگاه را دارد كه يك استراتژي را بدون جهت گيري سياسي خاصي تدوين كند و فضايي را براي ارائه مطلوب دستاوردها و فعاليت هاي دولت در بخش هاي مختلف ارائه نمايد.
با حضور مدیران کل استانداری ؛

جلسه هم اندیشی سازمان ها و ارگان های دولتی با سازمان های مردم نهاد تشکیل شد

2014 11 12
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت: آن چیزی که برای ما مهم تلقی می شود.استفاده از تشکل ها و سازمان های مردم نهاد در بحث توانمند سازی زنان و خانواده های روستایی برای حضور فعال در عرصه های اجتماعی می باشد.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

نهادهاي دانش آموزي بايد وارد بحث هاي اجتماعي شوند

2014 11 10
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري گفت: يكي از نهادهايي كه مي تواند كمك شايان ذكري به ما نمايد. سازمان دانش آموزي است و اين سازمان مي تواند منشاء حركات خيلي خوب ، همراه با هدايت و سازماندهي باشد.
با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار برگزار شد؛

مراسم معارفه معاون فرماندار بهاباد و تودیع و معارفه بخشداران مرکزی وآسفیچ

2014 11 10
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: با فضایی که اکنون در بهاباد ایجاد شده، همه بايد کمک کنند و از حاشیه ها پرهیز نمایند تا روی اولویت های شهرستان متمرکز شویم.
مشاور وزير و معاون امور سازمان هاي مردم نهاد مركز امور اجتماعي و فرهنگي وزارت كشور اظهار اميدواري كرد؛

جمهوري اسلامي بايد 50 هزار تشكل مردم نهاد داشته باشد

2014 11 09
مشاور وزير و معاون امور سازمان هاي مردم نهاد مركز امور اجتماعي و فرهنگي وزارت كشور با تاكيد بر اين نكته كه حوزه اجتماعي مهمترين حوزه در پيشرفت جوامع محسوب مي شود، بيان كرد: تاكيدات رهبر معظم انقلاب نيز مويد همين مطلب است و در الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت نيز كميت پايين ترين سطح و كيفيت باعث ارتقا مي باشد كه به حوزه اجتماعي و رفتاري باز مي گردد.
مشاور وزير و معاون امور سازمان هاي مردم نهاد مركز امور اجتماعي و فرهنگي وزارت كشور:

حلقه مفقوده توسعه در كشورها آموزش است

2014 11 09
مشاور وزير و معاون امور سازمان هاي مردم نهاد مركز امور اجتماعي و فرهنگي وزارت كشور گفت: آموزش مقوله بسيار مهمي است كه بايد از طرف دولت براي مخاطب صورت پذيرد، حلقه مفقوده توسعه در كشورها آموزش است، چه آموزش هاي رسمي و چه آموزش هايي كه بتواند موجب توسعه گردد.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:

همفكري و هم افزايي بين دستگاههاي مسئول ميتواند در جهت جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي كمك كند

2014 11 02
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد در جلسه ستاد ساماندهي متكديان و كودكان خياباني با اشاره به نقش شهرداري در ساماندهي متكديان و اداره كل بهزيستي در زمينه نگهداري و ساماندهي كودكان خياباني اظهار داشت: همفكري و هم افزايي بين دستگاههاي مسئول ميتواند در جهت جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي كمك كند.

نشست مشترک مدیران کل دفاتر" امور بانوان و خانواده" و" روستایی و شوراها "ی استانداری برگزار شد

2014 11 01
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: هماهنگی های لازم جهت معرفی بانوان برگزیده روستاها از طریق دفتر امور روستایی و شوراها با دفتر امور بانوان و خانواده صورت گیرد تا بتوانیم شبکه ای از بانوان فعال در روستاها را دارا باشیم .
با حضور مشاور فرهنگي و مديران كل استانداري يزد برگزار شد؛

تجليل از جوانان برتر و دانش آموزان نمونه روستاي كذاب

2014 11 01
دهیاری و شورای روستای کذاب به مناسبت روز 13 آبان و نیز ایام سوگواری ابا عبدالله حسین (ع) و شهادت مظلومانه حضرت علی اصغر و علی اکبر(ع) اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از جوانان برتر و دانش آموزان نمونه اين روستا نمود.

پیام مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری یزد به مناسبت روز ملی پدافند غیر عامل

2014 10 30
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری یزد، به مناسبت 8 آبانماه روز ملی پدافند غیر عامل پیامی صادر نمود.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:

استان يزد را مي توان به عنوان پايلوت خانواده سالم و بالنده مطرح كرد

2014 10 30
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: اگر احساس مي شود كه دارالعباده يك برند مطلوبي براي يزد است، خانواده اي كه در طراز اين جامعه قرار مي گيرد خانواده سالم و بالنده خواهد بود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

ایرنا در کاهش موج رسانه ای بر علیه دولت نقش اساسی دارد

2014 10 29
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، با اشاره به هجمه رسانه ای منتقدان دولت، گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) می تواند در کاهش موج رسانه ای علیه دولت نقش آفرینی کند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

مسئولان در نظام جمهوري اسلامي كارگزار قرآن هستند

2014 10 28
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: تا حد امكان بايد گستره مخاطبين حاضر در سي و هفتمين دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترتيل قرآن كريم استان را افزايش دهيم و افراد جديدي كه نيازمند بهره گيري از قرآن هستند حضور داشته باشند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

در عرصه مبارزه با مواد مخدر به عينه نقش حضور مردم در صحنه درك مي شود

2014 10 28
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: در كنار تلاش هاي بسيار خوب نهادهاي امنيتي و انتظامي در چند سال گذشته، شاهد حضور بخش هاي غير دولتي در اين امر خطير هستيم كه به صورت كلينيك هاي درماني، كمپ هاي نگهداري معتادان و سازمان هاي مردم نهادي كه با مشاركت خود معتادان در زمينه مبارزه تلاش مي كنند، به فعاليت مشغولند.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری :

زینب(س) نمونه کامل یک زن و پیام رسان حماسه حسینی است

2014 10 27
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت : الگویی که دختران و زنان ما باید سرلوحه زندگی خود قرار دهند این است که زینب وار،آینه دار جبهه های جنگ و هشت سال دفاع مقدس درجمهوری اسلامی ایران شوند .
مدير كل امور اتباع و مهاجرين خارجي خبر داد؛

شناسايي و دستگيري بيش از 100 نفر از اتباع غير مجاز در بخش مركزي يزد

2014 10 26
مدير كل امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداري از شناسايي و دستگيري بيش از 100 نفر از اتباع غير مجاز در يكي از روستاهاي بخش مركزي يزدخبر داد.

گزارش تصويري مراسم برافراشته كردن پرچم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين (ع) در دبيرستان پسرانه شاهد

2014 10 26
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد؛

همايش كشوري كارشناسان سازمان هاي مردم نهاد در يزد برگزار مي شود

2014 10 26
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد تصريح كرد: به منظور افزايش دانش و مهارت سازماني و مديريتي مديران و كارشناسان حوزه مشاركت هاي نهاد هاي اجتماعي و سازمان هاي مردم نهاد در دستگاه هاي اجرايي و استانداري هاي سراسر كشور نشست آموزشي كارشناسان مسئول مردم نهاد و دستگاه هاي اجرايي ستادي به ميزباني استانداري يزد روزهاي 18 و 19 آبان برگزار مي گردد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

شوراي دانش آموزي در حقيقت تمرين دموكراسي براي دانش آموزان است

2014 10 26
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گفت: شوراهاي دانش آموزي پايه ترين نهاد مدني در جامعه ما است كه مي تواند تمرين مشاركت، با هم فكركردن، تحمل عقايد مختلف و تحمل نظر مخالف را براي دوره نوجواني بوجود بياورد.
مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری:

اسید پاشی در یزد كذب محض است

2014 10 26
مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: اسیدپاشی در این استان کذب محض است و صحت ندارد.

گزارش تصويري نشست مشترك مديران حوزه معاونت سياسي،امنيتي و اجتماعي

2014 10 26
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار:

استان يزد از ديرباز مهد مشاركتهاي فعالانه و خيري بوده است

2014 10 25
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، "محمد علي طالبي" پنج شنبه شب 1 آبان ماه در جلسه نشست هم انديشي نقش سلول هاي بنيادي در درمان بيماريها و مدل همكاري و حمايت خيرين كه با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري، مديران پژوهشگاه رويان و جمعي از خيرين حوزه سلامت استان برگزار شد، اظهار داشت: استان يزد به نام خيري و خيرين عجين شده است و در جاي جاي استان از حضور خيرين در تمامي زمينه ها مي توان بهره برد.

خبر 1 آبان

2014 10 25
1- نشست هیئت اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری استان یزد ------- 2 - همايش دبيران ستاد اقامه نماز دستگاه هاي اداري استان 3 - همايش روز ملي صادرات ------4 - کنفرانس سلولهای بنیادی استان-----5 - همايش شهرداري در گذر زمان

خبر 30 مهر

2014 10 25
1- نشست شوراي فرهنگ عمومي استان------ 2- نمايشگاه تخصصي اداره كل اطلاعات ----- 3- گردهمايي طلايه داران تبليغ----4 - افتتاح آموزشگاه خيري حسين و فاطمه ------5 - معارفه مدير كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان

نسيم صبح 3 آبان

2014 10 25
ارتباط تلفني با احمد ترحمي مدير كل امنيتي ، انتظامي استاندار و سرپرست پدافند غيرعامل استان پيرامون برنامه هاي گرامي داشت هفته پدافند غيرعامل

اعتماد خانواده ها به مساجد سرمايه اجتماعي بزرگي است

2014 10 25
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در مراسم اختتاميه نهمين جشنواره قرآني «مدهامتان» با اشاره به ذهنيت مثبت مردم و خانواده ها نسبت به مسجد گفت: اعتمادي كه بين خانواده ها نسبت به مساجد وجود دارد، سرمايه اجتماعي بزرگي است و بايد از آن بهره كافي را ببريم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

بخشنامه معاون اول رييس جمهور نشان دهنده نگاه مطلوب دولت تدبير و اميد به روابط عمومي هاست

2014 10 23
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به اهميت جايگاه روابط عمومي، نگاه دولت به اين حوزه را عميق تر بيش از گذشته دانست و تاكيد معاون اول رييس جمهور بر استفاده از نيروي كارآمد، متخصص و با تجربه را يادآور شد و افزود: اين امر نشان دهنده نگاه مطلوب دولت تدبير و اميد در خصوص روابط عمومي ها است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مطرح کرد؛

لزوم افزایش ضریب اعتماد جامعه نسبت به مدیریت زنان، با عملکرد قوی مدیران زن استان

2014 09 25
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نخستین مجمع مدیران زن استان، خواستار عملکرد قوی مدیران زن استان برای افزایش ضریب اعتماد جامعه نسبت به مدیریت زنان شد.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري:

همايش ملي تغذيه و سرطان در يزد برگزار مي شود

2014 09 21
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: سرطان بحث خاصي است كه نام بردن از آن نيز امنيت رواني انسان ها را به خطر مي اندازد و بايد نگاه ويژه اي به آن داشته باشيم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

برنامه هاي فرهنگي در دولت تدبير و اميد از جايگاه ويژه اي برخوردار است

2014 09 17
معاون سياسي،امنيتي واجتماعي استانداردرمراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره تئاتراستان یزد با اشاره به جايگاه فرهنگ و هنر استان خواستار تداوم و ارتقاء برنامه هاي فرهنگي در استان یزد شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

آموزش و پرورش همیشه به عنوان شاخص استان يزد مطرح بوده است

2014 09 13
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: انتظار از فرمانداران و بخشداران این است که در حد توان در پیشبرد تعامل دوطرفه کمک نمایند و مسئولین آموزش و پرورش استان نیز نگاه صحیح را با نمایندگان عالی دولت داشته باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمترين نهاد اجرايي و تصميم گيري در حوزه فرهنگ و هنر استان است

2014 09 10
معاون استاندار تصریح کرد: استان يزد تافته جدا بافته از ايران عزيز نيست و هر قانون و ضوابطي كه حاكم بر عرصه فرهنگ و هنر کشور باشد متأثر از قوانين بالادستي و قانون اساسي است كه ضوابط و معيارهاي شرعي آن هم پيش بيني شده و موردتوجه قرار گرفته است و نظارت قوي بر اجراي صحيح قانون و ضوابط امري پذيرفتني و لازم است ، اما اعمال محدوديت و دور زدن قانون و اولويت دادن به سلايق شخصي و گروهي در فعاليت هاي فرهنگي و هنري پذيرفتني نيست.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار :

برگزاري جشنواره فيلم مستند و داستاني كوتاه رضوي فرصتي است براي همدلي و تبادل تجربيات ارزشمند بين هنرمندان

2014 09 06
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در مراسم اختتاميه نهمين جشنواره فيلم مستند و داستاني فيلم كوتاه رضوي با اشاره به معنوي بودن اين جشنواره اظهار داشت: اميخته شدن موضوعات رضوي با آثار فيلمسازان اين جشنواره ميتواند انعكاس خوبي از هنر، توانمنديها و رشد معنوي در كشور داشته باشد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

تهيه نقشه راه توسعه استان مورد نظر مسئولان ارشد استان است

2014 09 04
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گفت: مسئولان ارشد استان در نظر دارند نقشه راه توسعه استان آماده شود و در اين راستا 18 راهبرد در راستاي توسعه استان استخراج شده است.

دوازده شهر استان يزد ميزبان دوندگان جاده ولايت است

2014 09 01
استان يزد ميزبان 23 نفر از دوندگان زائر حرم حضرت علي بن موسي الرضا (ع) شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار :

ورزش زمينه ورود شايسته بانوان درعرصه اجتماعي را فراهم ميكند

2014 08 28
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد درمراسم اختتاميه جشنواره ورزشي مادران و دختران ، با اشاره به حضور شايسته بانوان در عرصه ورزش با تاكيد بر اينكه ورزش زمينه ورود بانوان به مسائل اجتماعي و توانمندسازي جامعه است گفت: بسياري از مشكلات در عرصه اجتماعي و خانواده با نشاطی که بانوان در خانواده ايجاد خواهند كرد از بين خواهد رفت.

گزارش تصويري اختتاميه جشنواره ورزشي مادران و دختران

2014 08 28
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

در موضوع وقف بايد به حقوق،خواسته ها و اهداف واقف توجه شود/همه اقشار جامعه بايد در برنامه ريزي هاي اوقاف در نظر گرفته شوند

2014 08 27
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گفت: خوشبختانه استان يزد زمينه و پايه هاي لازم براي توسعه و ترويج فرهنگ وقف را دارد و اين فرهنگ در گذشته و پيشينه استان فرهنگي غني بوده و امروز هم خوشبختانه شاهد رويكردهاي مثبت فرهنگ وقف هستيم.
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان:

طبق قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سخت گیر تر از گذشته عمل می کنیم

2014 08 11
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خاطر نشان ساخت: مبنای ما در کمیسیون مربوطه همان فرمانی است که در سال 81 از سوی مقام معظم رهبری به رییس جمهور وقت حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی صادر شد و در آن بر اصولی چون عزم جدی برای برخورد قاطع با قاچاقچیان به طریقی که قاچاق برای آنها بر خلاف صرفه باشد و همچنین مبارزه با سرچشمه های قاچاق در مبادی ورودی تاکید شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

یادواره ها، فرصتی برای ترویج جلوه های والای اخلاقی هنرمندان است

2014 08 09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم یادمان استاد حسین لاری پور گفت: امروز امثال لاری پور ها در جامعه هنری یزد بسیار هستند. وقت شناسی، نظم، احترامی که ایشان برای سایر هنرمندان قائل بودند و همچنین اعتقاد این مرحوم به کار گروهی نشان دهنده روحیه عالی انسانی در وجود این هنرمند است.
محمد علی طالبی در همایش تجلیل از خبرنگاران شهرستان اردکان:

روز خبرنگار روز مبارزه با تحجر و واپسگرایی و خشونت و کینه ورزی است

2014 08 09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد خاطر نشان ساخت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید سعی نموده تا زمینه نقد آزادانه را در عرصه رسانه ها فراهم کند هر چند که از این فضا معدود رسانه هایی برای تخریب ناجوانمردانه دولت و رواج نقدهای غیر سازنده استفاده می کنند که البته این تخریب ها زاییده ذهن و فکر خبرنگاران و اصحاب واقعی مطبوعات نیست بلکه تولید اتاقهای بحرانی است که هدفشان به بن بست کشاندن دولت است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

سازمان انتقال خون يك نهاد مدني است كه مشاركت داوطلبانه مردمي را در بر دارد

2014 08 04
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در جشن چهل سالگي سازمان انتقال خون با بيان اينكه امروزه فرهنگ اهداء خون در امروز برگرفته از روحيه ايثارگري در دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس است گفت:اهداءخون عالي ترين درجه ايثاري است كه انسان در اين شرايط انجام ميدهد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:

سرانه سلامت جامعه در دولت تدبير و اميد چهار و نيم برابر شده است

2014 07 22
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد خاطر نشان ساخت: استان يزد ظرفيت بسيار خوبي در زمينه سلامت دارد و در حال تبديل شدن به عنوان برندي در سطح كشور در زمينه سلامت است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در شانزدهمين نشست يزد شناسي:

لزوم هم افزايي سازمان ها براي تفهيم مناسب حجاب و عفاف به نسل جديد

2014 07 18
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در همايش شانزدهم يزد شناسي با موضوع پيشينه عفاف و حجاب در يزد، گفت: ما هنوز زبان مناسب براي تفهيم عفاف و حجاب را براي نسل جديد نيافته ايم. از اين رو و با توجه به رسالت مهمي كه در اين خصوص است، نياز به هم افزايي بين سازماني براي اجراي برنامه ها داريم.
به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار برگزار شد؛

دومين جلسه هيات نظارت بر سازمانهاي مردم نهاد استان در سال جاري

2014 07 14
دومين جلسه هيات نظارت بر سازمانهاي مردم نهاد استان در سال جاري به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد و با موضوع بررسي پرونده هاي واصله به دبيرخانه هيات نظارت برگزار شد.

تبدیل یزد به قطب سلامت با تکیه بر منابع انسانی امکان پذیر می شود

1397 11 03
استاندار یزد در جلسه هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد:تبدیل یزد به قطب سلامت و توسعه گردشگری این حوزه با تکیه بر منابع انسانی و سرمایه های اجتماعی امکان پذیر می شود.