استاندار یزد:

30 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به فارغ التحصیلان جویای کار استان در قالب شرکتهای دانش بنیان پرداخت می شود

استاندار یزد گفت: فضای پژوهشی در دانشگاه های سراسر کشور باید گسترش یابد و ارتباط هر چه بیشتر صنعت با دانشگاه به عنوان دو بخش مهم و اساسی در امر توسعه کشور، به عنوان یک ضرورت دنبال شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، " کی نژاد " عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئول هیئت عالی جذب اعضاء هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور، صبح امروز 11 دیماه با استاندار یزد دیدار کرد.
" سید محمد میرمحمدی"در این دیدار که در دفتر استاندار برگزار شد، بر گسترش فضای پژوهشی در دانشگاه های سراسر کشور تاکید کرد و ضرورت ارتباط هر چه بیشتر صنعت با دانشگاه را به عنوان دو بخش مهم و اساسی در امر توسعه کشور، یادآور شد.
وی در ادامه خواستار برنامه ریزی هر چه بهتر در جهت استفاده مطلوب از امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگا ها شد و گفت:امیدوارم به تناسب نیازها، رشته های جدید دانشگاهی در مراکز اموزش عالی کشور و استان ایجاد شود و این روند تداوم یابد.
استاندار یزد همچنین در پایان این دیدار، از اختصاص مبلغ 30 میلیارد ریال در استان به منظور پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی در شرکت های دانش بنیان زیر مجموعه پارک علم و فناوری خبر داد.
در این دیدار همچنیین، " کی نژاد" ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با استاندار یزد، قول مساعد داد تا تمامی موارد عنوان شده و پیشنهادات ارائه شده در این نشست را به مبادی ذیربط ارجاع داده و پیگری لازم در راستای تحقق آن معمول دارد.

 

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات