پرداخت تسهیلات به ۶۴۲ طرح اشتغال‌‌زایی در استان یزد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از ابلاغ یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل تبصره ۱۸ به استان یزد خبر داد و گفت: تاکنون ۶۵ درصد آن در قالب ۶۴۲ طرح جذب و پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمد علی شاه‌حسینی در نشست نشست کارگروه استانی تبصره ۱۸ با بیان اینکه کلیدی‌ترین واژه شعار سال، جهش است که باید در یک زمان کوتاه مدت به آن برسیم، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم به توسعه پایدار برسیم باید زمان برای آن مشخص کنیم.

وی، سهمیه استانی تبصره 18 قانون بودجه در سال قبل این استان را حدود یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تاکنون ۶۵ درصد آن در قالب ۶۴۲ طرح جذب و توسط بانکها به متقاضیان پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از پرداخت حداقل ۱۲۰۰  میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 دستگاهی تا پایان اردیبهشت ماه امسال در استان خبر داد. بانک‌های کشاورزی، صنعت و معدن و کشاورزی و توسعه تعاون بیشترین سهم در پرداخت تسهیلات یاد شده داشته‌اند.

شاه‌حسینی با بیان اینکه هزار و ۸۰۰ طرح در کارگروه استانی تصویب شده است، بیان کرد: طرح‌های مصوب شده که به‌دلیل کمبود اعتبار در بانک‌های عامل منجر به پرداخت نشده‌اند با اولویت در اعتبار سال 1402 لحاظ شده است.

وی ادامه داد: بانک‌های استان تمام تلاش خود را به کار گیرند تا تسهیلات مصوب شده را پرداخت کنند.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات