با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد معرفی شد‌

2019 03 31
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد "سعید پرویزی" به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری معرفی شد.

مديركل دفتر اتباع و مهاجرين خارجي استانداري يزد منصوب شد

2019 03 31
با حكمي از سوي استاندار يزد «سعيد پرويزي» به عنوان مديركل دفتر اتباع و مهاجرين خارجي استانداري يزد منصوب شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

اداره کل امور اتباع استانداری، خط مقدم ساماندهی مهاجرین خارجی استان است

2019 02 25
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در بازدید از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری این اداره کل را در خط مقدم ساماندهی مهاجرین خارجی استان و ارتباط با اتباع بیگانه دانست.

معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور از مهمان شهرهاي يزد و تفت بازديد كرد

2018 08 09
«سردار حسين ذوالفقاري» معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور به همراه «محمدعلي طالبي» معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد از مهمان شهرهاي انصار تفت و وحدت محمدآباد يزد بازديد و در گفت و گو با اتباع خارجه مقيم استان، مشكلات و مسائل آنها را بررسي كردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار‌ ‌تاکید کرد:

یکی از راههای اصلی ارتقای جامعه پذیری اتباع بیگانه آموزش است

2018 06 19
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در کمیسیون ساماندهی اتـباع خارجی استان ‌با تاکید بر ضرورت رسیدگی به حوزه های اجتماعی و فرهنگی اتباع بیگانه، گفت: یکی از راههای اصلی ارتقای جامعه پذیری اتباع بیگانه استان، آموزش است.
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛

مركز بهداشت خوارزمي باهدف ارائه خدمات به اتباع ساكن در استان يزد افتتاح شد

2018 04 23
مديركل امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداري يزد با قدرداني از مشاركت جمعي در ساخت مركز بهداشت خوارزمي در استان گفت: اميد است با بررسی‌های صورت گرفته از سوي نهادهاي مؤثر و فعال در اين حوزه، ايجاد بسترهاي جديد براي فراهم ساختن زیرساخت‌های آموزشي و بهداشتي اتباع استان را در آينده شاهد باشيم.
معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

ایجاد مهمان شهر های جدید برای اسکان اتباع خارجی در دستور کار است

2017 12 31
معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بابیان اینکه سه مهمان شهر در شهرستان‌های تفت، ‌میبد و اردکان برای اسکان اتباع خارجی مجاز در استان آماده شده است؛ تاکید کرد: ایجاد مهمان شهر جدید و افزایش ظرفیت مهمان شهرهای موجود نیز باهدف ساماندهی اسکان اتباع خارجی مجاز در استان یزد در دستور کار قرارگرفته است.
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد مطرح کرد:

رتبه هشتم یزد در میزبانی از اتباع خارجی

2017 12 31
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد بابیان اینکه رتبه هشتم کشور را درزمینه میزبانی اتباع خارجی داریم؛ گفت: مجموعاً اتباع اجازه حضور در 14 استان کشور رادارند و حضورشان در سایر استان‌ها ممنوع است.
مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد:

یزد کانون زندگی مسالمت آمیز با مهاجرین خارجی است

2017 09 10
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد در دیدار با معاون سفیر بریتانیا خواستار تغییر نگاه و سهم جامعه جهانی در ارائه خدمات به مهاجرین شد و گفت: آنچه در زمینه های رفاهی وبهداشتی و فرهنگی توسط جامعه جهانی انجام شده است علیرغم تبلیغات گسترده بسیار بسیار ناچیز است.
استاندار يزد:

جلوگيري از استقرار اتباع خارجي غيرمجاز در استان، محور اصلي سياست ما در مواجهه با اتباع است

2017 08 26
استاندار يزد گفت: قطع به يقين اتباع خارجي غير مجاز تهديدي براي مباحث امنيتي، بهداشتي، اقتصادي و اجتماعي ما محسوب مي شوند و بسياري از آسيب هاي اجتماعي كه امروزه در كشور و استان با آن مواجه هستيم، در ارتباط با اتباع خارجي غير مجاز صورت مي گيرد و همه دستگاه ها بايد به طور جدي مراقبت كنند تا از استقرار اتباع خارجي غير مجاز در استان جلوگيري شود و اين امر، محوراساسي سياست ما در مواجهه با اتباع خارجي در استان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

مهم‌ترین رسالت اتباع پیروی از قوانین جمهوری اسلامی است

2017 07 19
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اینکه در شرایطی که دشمنان و سودجویان در پی بر هم زدن آرامش و همزیستی مسالمت آمیز اتباع و افراد بومی در استان هستند؛ اظهارداشت: اجرای قوانین جمهوری اسلامی مهم‌ترین رسالت اتباع ساکن استان است.

بازدید سفیر جمهوری کره از مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت

2017 05 11
سفیر جمهوری کره در دومین روز سفر خود به استان یزد با حضور در مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت از نزدیک با فعالیت صورت گرفته در این حوزه آشنا شد.
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری:

استان یزد کانون زندگی مسالمت‌آمیز اتباع پناهنده است

2017 05 11
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: استان یزد تنها کانون زندگی مسالمت‌آمیز ادیان مختلف در طول تاریخ نبوده است، بلکه این استان کانون زندگی مسالمت‌آمیز اتباع پناهنده با همشهریان یزدی است.
استاندار یزد مطرح کرد:

12 هزار تبعه خارجی در استان مشغول به تحصیل هستند/ 28 مدرسه مستقل ویژه فرزندان اتباع خارجی

2017 05 03
استاندار یزد در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر تحصیل فرزندان اتباع خارجی مجاز و غیرمجاز در کشور بیان کرد: اکنون 12 هزار دانش‌آموز تبعه خارجی در استان داریم که همۀ امکانات آموزشی در اختیار آن‌ها قرارگرفته است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

اقدامات متعددی در حوزۀ اشتغال و مسکن اتباع خارجی انجام‌شده است

2017 05 03
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا گفت: در حوزه‌های مختلف اعم از اشتغال و مسکن و دیگر مسائل مرتبط با اتباع خارجی اقدامات و برنامه‌های متعددی در استان یزد انجام‌شده است.
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران:

اقدامات ایران دستاوردهای ملموسی برای پناهندگان داشته است

2017 05 03
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران بیان کرد: مهم است که ما بدانیم دستاوردهای مختلفی در حوزۀ سلامت، معیشت و آموزش برای پناهندگان خواهیم داشت و مهم است که درک کنیم اقدامات ما ثمربخش خواهد بود.
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور:

بی‌نظیرترین طرح‌های مرتبط با اتباع خارجی در استان یزد اجراشده است

2017 05 03
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا گفت: استان یزد جزو استان‌هایی است که بالاترین تراکم جمعیتی اتباع را دارد و مدیران این استان نیز جزو مدیران پیشرو در حوزۀ ساماندهی اتباع هستند.
سفیر افغانستان در ایران:

خدمات جمهوری اسلامی ایران به مهاجران بی‌نظیر است

2017 03 07
سفیر کشور افغانستان در ایران در چهارمین همایش افغانستان شناسی با اشاره به وجود بیش از سه میلیون پناهندۀ افغانستانی در ایران گفت: خدماتی که جمهوری اسلامی ایران به مهاجران خارجی و اتباع بیگانه ارائه می‌کند در نوع خود بی‌نظیر است.
نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ یزد:

نخبگان مهاجر افغانستان ارزش‌های انقلاب اسلامی را ترویج کنند

2017 03 06
نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ یزد در چهارمین همایش کشوری افغانستان‌شناسی از نخبگان مهاجر افغانستانی ساکن در ایران خواست ارزش‌های انقلاب اسلامی را ترویج و مردم دنیا را با این آرمانها آشنا کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور:

استان یزد استانی نمونه در ارائۀ خدمات به اتباع بیگانه است

2017 03 06
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در چهارمین همایش کشوری افغانستان‌شناسی گفت: استان یزد، استانی نمونه در ارائۀ خدمات به اتباع بیگانه و پناهندگان افغانستانی است.