دعوت مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد برای مشارکت حداکثری در انتخابات

مشارکت در انتخابات، مشارکت در امنیت است

علی محسنی راد، مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد، طی پیامی آحاد مردم و همکاران را به مشارکت حداکثری در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد، متن پیام به شرح ذیل است:

انتخاباتِ مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بایستی باشکوه برگزار شود. «مقام معظم رهبری»

همچون گذشته باز هم همه می آییم. ۱۱ اسفند امسال، با مشارکت حداکثری خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، بار دیگر وحدت، همدلی و بصیرتمان را به رخ جهانیان کشیده و برای سرنوشت آینده کشورمان قدم بر می داریم.

فارغ از هرگونه نگاه حزبی و قومی، حضور و مشارکت آگاهانه همه ما ایرانیان درصحنه انتخابات، مشارکت در تأمین امنیت در همه ابعاد است: امنیت سیاسی، امنیت اقتصادی، امنیت فرهنگی و... .

اینک که در آستانه برگزاری انتخابات سرنوشت‌ساز ششمین دوره خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستیم، اینجانب از مردم شریف و همیشه در صحنه استان یزد به ویژه از همکاران گرامی در استانداری و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی دعوت می کنم با اتکاء به خداوند متعال، همراه با آحاد مردم، با حضور پرشور خود، ندای رهبر فرزانه انقلاب را لبیک گفته و برای عزت و سربلندی کشور عزیزمان ایران، روز 11 اسفند به پای صندوق های رأی آمده و با مشارکت حداکثری، سرنوشت کشورمان را آنگونه که شایسته نام ایران است، تعیین نمایند.